Uudis

Esimest korda Touresti ajaloos on esindatud ka Kuuba, Maroko ja Makedoonia

Havana. Foto: Eva Blue/Unsplash.com

Tourest on olnud alati koht, kust leiab häid pakkumisi nii kodumaiseks puhkamiseks kui ka päikese alla lendamiseks. Tänavu on esmakordselt messi ajaloos esindatud Makedoonia, Kuuba ja Maroko stendid.

“28 välisriiki on väga suur number ning see näitab, et Eesti turist on välismaailmas hinnatud külaline, keda püütakse iga hinna eest endale meelitada,” ütles Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Mariann Lugus. “Samas ei juhtu iseenesest midagi ning siinkohal tuleb kiita Eesti turismiettevõtjaid, kes on välisturgudel ja messidel teinud palju tööd, et huvi tekitada nii Eesti turisti kui ka Eestisse reisimise vastu.”

Lisaks suurele valikule päikesereisidele ja kaugetele põnevatele sihtkohtadele leiab iga klient messilt kindlasti ka sobiva puhkusepakkumise Eestisse. Koostöös EASi turismiarenduskeskusega korraldatav “Puhka Eestis” hall on alati olnud populaarne paik, kust leiab parimaid pakkumisi nii spaadesse, elamusreisidele kui aktiivpuhkusele mööda imepärast Eestit. Juubeliväärilises piduehtes on messil kohal kõik maakonnad ja “Puhka Eestis” hall on kui mini-Eesti.

Eesti 100. sünnipäeva auks saab aga “Elamused ja maitsed” messihallis siirduda kulinaarsele maitserännakule läbi Eestimaa koostöös Eesti Toiduteega. Kohal on Eesti 12 erinevast toidupiirkonnast ligi poolsada väiketegijat, kes pakuvad oma kodukohale iseloomulikku ehedat toidukraami.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.