ERKI Moeshow kolib Noblessneri linnakusse

ERKI Moeshow aastal 2017. Foto: Mark Slavin.

Aasta oodatuim moesündmus Eestis üllatab ka seekord asukohavalikuga – 26.mail toimub moeetenduse techno ja underground klubikultuuri uues “kodus” Hallis, mis avati alles möödunud aastal.

“Esiteks sai määravaks uudsuse aspekt – klubi avati alles eelmisel aastal ning midagi taolist pole seal varem korraldatud. Teiseks ühtivad hoone industriaalsed ja pealtnäha kõledad ruumid ERKI selleaastase kontseptsiooni ja eesmärkidega. Lisaks sobivad asukohaga ideaalselt nii show ise kui ka järelpeo esinejad,” selgitab üks moeetenduse korraldajatest Sandra Mäesepp.

Täna, 10.aprillil algas ka ERKI Moeshow 2018 piletimüük. Moekunstniku ja tänavuse ERKI moeshow eelžürii liikme Ketlin Bachmann-Põldroosi sõnul peaks ostma pileti see, kellel on soov näha uusi talente ja saada osa nende mägulustist. “Nagu alati, tasub ERKI Moeshow’lt oodata põnevat vaatemängu ja värskeid ideid. Eriti rõõmustas mind seekord küllalt mitmed selge nägemuse ja kindla käekirjaga kollektsioonid, mis olid tugevalt isikupärased ja lennukad,” lisas Bachmann-Põldroos.

Esimestele kiirematele on ERKI Moeshow 2018 pääse vaid 10 €. Seejärel, kuni 25. maini, on saadaval piletid hinnaga 15 €. Toimumispäeval ja toimumiskohas tuleb pileti eest välja käia 20 €. Lisaks saab soetada toetajapileti hinnaga 45 €, mis sisaldab endas eelisjärjekorras sissepääsu ja tervitusjooki.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.