Disainiöö oksjonil tulevad müüki mitmed ihaldusväärsed disainipärlid

Valik Disainioksjonil müüki tulevat Eesti disainerite loomingut.

Disainitudengite ja nimekate disainerite ühisest sünergiast alguse saanud Disainioksjon toob ka sellel aastal külastajateni põnevaid disainirariteete nii Eestist kui mujalt. Esindatud on moe-, toote-, ehte-, mööblidisain ning kunst. Oksjonikollektsioonis sisalduvad tooted on kõik unikaalsed ja seega ka omanäolised.

Iga loodud asja taga on disainer ja kordumatu lugu – Aarikka hõimukaelakee, Tuuli Vahesaare punane Väepõll, Boris Berlini 100 protsenti taaskasutatud plastikust valmistatud vildist toolid, Karlotta nahast Voorusevest jpm.

Õhtujuhtideks on Mattias Naan ja Kaarel Nõmmik ning muusikalise elamuse eest hoolitseb Leslie Da Bass. Kogunenud tulu läheb heategevusfondi, millega toetatakse disainitudengite õpinguid või töötubasid välismaal. Alates septembrist lisatakse iga päev ürituse Facebooki ja Instagrami lehele üks oksjonitoode.

Disainioksjoni toodete näitus toimub nädal enne üritust Solarise keskuses, kus huvilistele on tutvumiseks välja pandud kuni kümme suuremat toodet kollektsioonist. Näituse lõpus toimub Solarises soojendusoksjon, kus enampakkumisele lähevad kolm toodet. Üks nendest on Rolf Benzi lounge-tool 394, labsdesign. Teised tooted selguvad näituse avamispäeval Disainioksjoni Facebooki lehel.

Tallinna Disainiöö Festival toimub tänavu XII korda 25. septembrist – 1. oktoobrini. Seekord keskendub festivali programm disainikultuuri teadvustamisele ja edendamisele.

Hoia end kursis Disainioksjonile tulevate toodetega:

www.facebook.com/disainioksjon

Instagram.com/disainioksjon

Boris Berlini 100% taaskasutatud plastikust valmistatud vildist toolid.
Karlotta nahast Voorusevest
Juuksuritool

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.