Blogija Inna Kovaljova: “Disaineresemed on väga hea investeering”

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Audrius Dzimidavicius

Kelle loomingut sa kandsid?
Mul oli seljas H&M Party kollektsiooni kleit, Valentino sametist saapad ning aksessuaarideks Lady Dior Mini kott ja H&M-i kõrvarõngad.

Miks otsustasid just selle outfit’i kasuks?
Kuna Balmaini puhul kehtib alati reegel “more is more (rohkem on rohkem ingl.)”, siis tahtsin, et ka minu outfit läheks selle brändi imagoga kokku. Sädelevad materjalid ja tekstuurid on hetkel üks kuumimaid trende. Kombineerides H&M-i kleiti ülepõlve saabaste ja lakitud kotiga, saavutasin soovitud välimuse, mis sobis ürituse atmosfääriga väga hästi kokku.

Milline on sinu stiilinipp, et sädevate riietega liiga üle võlli ei läheks? Kuidas neid kanda sama maitsekalt nagu sina?
Sädelevaid riideid ja aksessuaare tuleb tasakaalustada millegi neutraalsega. Sellisel “taustal” saad sädeleva elemendi veelgi rohkem esile tuua. Samas võid olla kindel, et kogu kombo ei paista liiga kirev ja maitsetu välja. Kindlapeale minek on rahulikud toonid, näiteks must, hall, beež või valge.

https://www.instagram.com/p/BeyGiBpgqfi/?taken-by=innakov

Kui palju leidub sinu riidekapis Diori loomingut?
Dior on aegumatu klassika ja üks mu lemmikuid. Kusjuures, minu esimeseks disainerkotiks oligi Dior – kogusin pikalt raha ja soetasin selle oma sünnipäeva puhul Lõuna-Prantsusmaalt. Kott on nüüdseks juba pea kümme aastat kenasti vastu pidanud ning näete mind seda kandmas ka edaspidi. Seega ei väsi kordamast, et disaineresemed on väga hea investeering.

LOE KA: Inna Kovaljova: “Blogimisest on saanud mu päevatöö!”

Ja kui palju üldiselt disainerite oma?
Minu puhul kehtib reegel, et naisel peavad olema kvaliteetsed jalanõud, aksessuaarid ja ülariided. Basic-riided soetan täiesti tavalistest kiirmoepoodidest. Esiteks peavad disaineresemed hoolsa kandmise korral kaua vastu, lausa aastakümneid. Teiseks tõuseb konstantselt nende turuväärtus. Riiete puhul olen viimasel ajal samuti hakanud eelistama kvaliteeti kvantiteedile.

Mis hinnaga sellise koti saab?
Mini Lady Diori hind jääb 2400 euro kanti, kuna see varieerub olenevalt riigist.

Paremalt vasakule: Blogija Maarja Brenner, blogija Meryl Mägi, blogija Kätriin Kübar, blogija Inna Kovaljova ja blogija Mari-Liis suvi. (Foto: Audrius Dzimidavicius)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.