Uudis

Anu Saagim: “Kui hangin endale ägeda riideeseme, siis see pärsib alati mu söögiisu”

Anu Saagim. Foto: erakogu

Kuigi Anu kandis õhtu jooksul mitmeid vingeid kostüüme, jäi Moele eriliselt silma tema sillerdav Riina Põldroosi bodi. Just selline, mida igatseb iga naine, kuid ei tihka selga panna. Uurisime Anult, kust leidis tema selle julguse.

Mille põhjal valisid tolle bodi? 
Juhtus selline lugu, et talve hakul oli Embassy of Fashioni moesõu ja meie sõbranna Reeduga (Reet Härmat – toim.) olime seal. Ja ainult Eestis on see võimalik, et hüppad pärast sõud backstage’i ja proovid riideid selga. Kuna teadsime toona, et meil on aastavahetuse trall tulemas, siis loomulikult pidime meie – kaks hullu mutti – bodid kohe endale saama. Kõik nägi super välja.

Oled arvatavasti üks vähestest, kes julgeb sellise bodiga rahva ette ilmuda. Pigem vaatab keskmine naine end kriitilise pilguga ja leiab tselluliiti siit ja sealt ning mõtleb, et nüüd sai küll piparkookidega liialdatud. Pikalt sa hoogu võtsid?
Kusjuures, ma vist kaevan nüüd Reedule auku, aga tema ei julgenudki seda kanda. Meil oli plaanis panna selga bodid – tema hõbedase ja mina värvilise. Oleksime kandnud sõul bodi peal musta mantlit, et visata see siis seljast. Kuid Reedu oligi piparkookidega liialdanud ega julgenud seda teha. Seega tegin seda üksi. Jumal küll, halloo-oo, olin sellega ju jõulude ajal arvestanud. Kui ma hangin endale ägeda riideeseme, siis pärsib see alati mu söögiisu. Kui tean, et mul on selline kostüüm ootamas, siis isu kaob.

Anu Saagim, stilist Jana Hallas ja jumestuskunstnik Reet Härmat. Foto: erakogu

Kuidas sa õhtuks valmistusid? Kas tegid enne sillerdava rüü selga panemist korralikult trenni?
See ei aita essugi, peab tervislikult toituma. Peab jätma menüüst välja nisujahu, pastad ja muidugi mitte nälgima, vaid asendama kõik tervislike variantidega. Noh, näiteks tarbin ma või asemel avokaado- või karulaugupüreed. Mingi hinna eest ei söö saia, kuigi ma armastan pastat. Nüüdseks ole seda poolteist aastat suu sisse võtnudki! Kuigi vahepeal libastun ja premeerin ennast.

Kuid tervislik toitumine ja värske õhk aitavad. Ei pea kangutama kangi higises spordisaalis. Ma teen mamma aktiivse koerakesega pikki jalutuskäike

Meie lugejate hulgas leidub kindlasti veel neid, kes tahaksid sellise kostüümiga välja minna, kuid pelgavad veidi. Kuidas sa neid julgustaksid?

Pange lihtsalt selga ja ärge kartke! Te ei kujuta ettegi, milline emotsioon saalis tekkis, kui mantli seljast libistasin. See oli tõeline adrenaliinilaks ja inimestele meeldis. Pealegi on tänapäeval bodid ammu juba moes, seda on kandnud kõik staarid, nii Jennifer Lopez kui Madonna.

Anu Saagim pärast Embassy of Fashioni moesõud. Foto: erakogu

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.