Moetoimetaja: sportliku joonega sulejope on selle sügise üks populaarsemaid moetrende

Jope 79,99 € (Mango)

Ma ei taha olla halb inimene, aga olen enda lapsepõlvesõbrannaga (õigemini tema stiilitusega) püsti hädas. Ta on vana sporditüdruk, kes avastas aastate eest naiselikkuse maailma. Enne jooksis ringi peamiselt ainult teksades, tossudes ja suusajopes. Aga eelmisel aastal … Ostis endale lakknahast kõrge kontsaga saapad, mida kannab sellesama päevinäinud jopega. See on õudus kuubis! Ma tean, et mugavus ennekõike, aga kas niimoodi ikka kõlbab tänavale minna? Mida talle soovitada?

Pille-Riin, 37
Sel juhul tuleb teha oma sõbrannale heategu ja viia ta uuemate suundadega kurssi. Võtke ette üks tore ühine trett kauplustesse ning proovige koos erinevaid jakke ja mantleid. Kui vaja, küsige julgesti nõu personaalselt teenindajalt, kes suuremates kaubamajades töötavad.

Talle võiks soovitada suusajope asemele mõnd klassikalist villast või ajatut trench-mantlit, mis mõjub pingutuseta elegantselt iga jalanõu ja erinevate aksessuaaridega. Kui sõbranna siiski ei soovi oma senisest stiilist loobuda, siis pole midagi katki, sest sportliku joonega sulejoped ja puhvmantlid koos kõrge või madala kontsaga nahksaabastega on üks populaarsemaid moetrende sel sügisel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.