Moetoimetaja kunstripsmetest: need on küsitava väärtusega ja hääbuva loomuga trend

Kunstripsmed jäägu pigem moeseeriate tarbeks. Foto: Unsplash

Keily, 26:

Seisan kummalise dilemma ees: kas panna kunstripsmed või mitte. Olen juba pikalt mõelnud, et käiks lõpuks kosmeetiku juures ära, aga … Mu mehele ei meeldi see idee mitte üks teps. Ütleb, et sellised asjad võiks jääda 2000. aastatesse. Samas on kunstripsmed nii mõnelgi mu sõbrannal ja nemad kiidavad neid taevani. Esiteks on elu jube mugav – hommikuti ei pea värvimisega vaeva nägema. Teiseks pole kunagi muret, et tušš on laiali läinud ja nõnda näeksin alati hea välja. Mida teha? Kas kunstripsmed on tõesti moest väljas?

Kui võtta kätte ükskõik milline oluline rahvusvaheline või kohalik moeväljaanne, siis on näha reklaamfotol oskuslikult installeeritud naturaalse muljega kunstripsmeid ning ka ühekaupa kinnitatud lisaripsmekarvakesi. Samuti võib leida pilte moelavadelt, kus kunstripsmed oli meigile lisatud futuristliku ja 1960-ndatest inspireeritud ilme saamiseks.

Seega, glamuurse foto- või lavameigi juures on kunstripsmed täiesti omal kohal ja samuti saab nende abil rõhutada teatud rõivastiile ja moesuundi, aga ma olen täiesti kindel, et igapäevaelus saab suurepäraselt hakkama ilma silmale kinnitatud ebaloomuliku tiheda karvaribata.

See viimane on praegu jätkuvalt populaarne eriti maapiirkondades, kuid siiski pigem küsitava väärtusega ja minu arvates hääbuva loomuga trend. Eriti kohatu on ülemõõduline ripsmelisa ilma muu toetava meigita argisetes situatsioonides igapäevase rõiva juures.

Samuti ei ole professionaalselt paigaldatud ja hooldatud (seda peab korraliku ilme säilitamiseks tegema päris tihti) kunstripsmed üldse odav lõbu. Seega näib mulle, et on igati mõistlik võtta selles küsimuses pigem oma meest kuulda, hankida endale hea ja vajadusel ka veekindel ripsmetušš ning leida siiski see viis kuni kümme minutit hommikuse iluprotseduuri jaoks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.