T1 blogi

See eestlaste palavalt armastatud kingabränd avab T1s oma esimese Eesti esinduspoe

1973. loodud Rootsi jalatsibrändil Vagabond on fashionista’de südames kindel koht. Nüüd avatakse lõpuks Eestis ka esinduspood, kui novembris avab oma uksed kaubanduskeskus T1.

Kui varem on pidanud parema valiku otsinguil siirduma naaberriikidesse, siis edaspidi saab proovida kõiki jalatseid jalga siinsamas Ülemistel. Seejuures on mõeldud kõigile: nii põhjamaisele minimalistile, kes eelistab ainult musta ja konkreetset lõiget, kui ka julgemale, kelle garderoobi kaunistavad kõikvõimalikes toonides ning mustrites kingad-saapad.

See on teada tõsiasi, et kui mõni äge jalatsipaar muutub ühtäkki trendikaks, leiab selle kindlasti Vagabondi kauplusest. Nii võib rahumeeli kevadel sügistalviseid jalatsitrende uurida, muretsemata seepärast, kas neid ka Eestis mõistliku hinnaga osta saab. Oota vaid paar kuud ja uuest Vagabondi kollektsioonist leiad kõik vajaliku.

Nii leiab Vagabondist loomulikult ülitrendikad kauboisaapad.

Saapad 150 €

Aga ka sokksaapad, mis vallutasid kevadel ühtäkki kõigi moesõprade südamed.

Jalatsid 120 €

Eelistad marypoppinsilikke nööridega saapaid? Ka need on valikus täiesti olemas, saadaval Eesti kliimale sõbralikes toonides – nii mustad kui ka pruunid.

Saapad 150 €

Kui tagasihoidlik nöörsaabas jätab külmaks ja ihkad midagi, mis paistaks juba kaugelt-kaugelt silma, siis ole mureta. Ka läikivad saapad on saadaval. Kui soovid, katseta punastega. Kui oled hulljulgem, proovi kuldseid (jah, sa lugesid õigesti: kuldseid).

Jalatsid 120 €

Pelgad külma ja kannad peamiselt vaid seelikut-kleiti? Ole mureta, saad seda ka talvel teha, sest kõrge säärega saapaid leidub küll ja veel.

Kõrge säärega saapad 180 €

See pole loomulikult kõik. Vagabond pakub ka ääretult trendikaid aksessuaare – näiteks kunagi vaid Soome turisti riidekappi kuulunud, kuid nüüd iga moesõbra pihta kaunistavat kõhukotti.

Kott 110 €

Saabaste hinnad algavad 120 eurost. Suurused jäävad vahemikku 35–41.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.