T1 blogi

Need 10 asja jõuavad esimest korda Eestisse, kui kaubanduskeskus T1 avab oktoobris uksed

Sügisel avatakse uus kaubanduskeskus T1.Foto: Andres Raudjalg

Oktoobris Ülemistes uksed avav T1 Mall of Tallinn paistab silma erilise kaubavaliku poolest. Kahesaja poe seas on täiesti uusi brände, mis jõuavad esimest korda Eestisse, aga samuti tuleb keskusesse eestlaste jaoks juba tuttavate brändide esinduskauplused, mis erinevad olemasolevatest poodidest uue kontseptsiooni ja suurema tootevaliku poolest. Seejuures on palju uudistamist moesõpradele. Enam ei pea morni näoga tõdema, et kõikjal on täpselt samad kauplused.

1. Oma poe avavad Itaalia tuntud suka- ja rannariiete bränd Calzedonia ning pesubränd Intimissimi. Mõlemad on võitnud üle maailma kõigi fashionistad’e südame.

2. Briti moe- ja kodukaubamaja Debenhams avab T1-s oma Baltikumi suurima kaupluse. Seejuures on muutunud elu veel mugavamaks: esimest korda avaneb ka meie ostjatele võimalus tellida soovitud kaup internetist, et tulla sellele siis poodi järele.

3. Esinduspoe avab ka Itaalia lasterõivaste bränd Brums, mille laiast valikust leiab nii vastusündinule kui 16aastasele argi- ja peorõivaid.

4. Ka avab oma esimese esinduspoe Eestis Itaalia aksessuaaride ja käekottide bränd Mandarina Duck, mis spetsialiseerub nahktoodetele ja reisivarustusele. Loomulikult leiab valikust muu hulgas ka erksavärvilise ridiküli ja pagasi.

5. Itaalia disaini sõpradele on veel kaks rõõmustavat uudist – oktoobrist saab tutvuda põneva kiirmoebrändide Dixie ja Piazza Italia rõiva- ja aksessuaarivalikuga.

6. Tähelepanu, Baltika fännid! Bränd avab T1-s esimese Verenni poe. Tulevikus hakkavad seda nime ja nägu kandma kõik Baltika kauplused, aga esimene võimalus uutmoodi poe ja valikuga tutvuda avaneb just T1-s.

7. Samuti ei jää unarusse ilugurmaanid: uksed avab suure kaubavalikuga Saksa kosmeetika- ja parfüümipood Douglas, kust leiab kõiki ägedamaid tegijaid alates Diorist ja lõpetades Weledaga.

8. Kes aga hindab minimalistlikku Jaapani disaini, see saab seada peagi sammud Minisosse, kust leiab nii kosmeetikat, mänguasju, kööginõusid kui vannirätikuid ja tehnikavidinaid.

9. Samas ei piirdu uues kaubanduskeskuses käimine ainult poodlemisega. Vast oled teadlik, et esimest korda Euroopas ehitatakse kaubanduskeskuse katusele merepinnast 120 meetrini ulatuv 27 gondliga vaateratas?

10. Kuid pärast vaaterattal käimist ja korralikku šoppamist saad jalgu sirutada ka restorani- ja kohvikualal või lüüa vererõhk üles Super Skypark meelelahutuskeskuses, kkuhu tuleb muu hulgas teaduspark, ronimislinnakud, elamuskinod, peosaalid ja Euroopa suurim batuudiala.

Vaata galeriist, milline näeb välja uus kaubanduskeskus T1.

T1 avab oktoobris uksed

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.