Südameapteegi blogi

Farmatseut katsetab: kas Vichy Slow Age täidab oma eesmärgi?

Merilin Israel. Foto: erakogu.

Merilin Israel on 30-aastane särav naisterahvas, ema ja apteeker. Vichy Slow Age sarjas tulid välja uued kreemid ja Merilin otsustas neid enda peal testida.

Millist tüüpi näonahk sul on? Milliseid tooteid tavaliselt kasutad?
Minu näonahk on kombineeritud nii kuivast kui rasusest. Olen eelnevalt eelistanud probleemse naha sarju, kuid üks minu suurtest lemmikutest on Vichy Idealia sari. Eriti hea on selle seerum.

Vichy Idealia Life seerum (30 ml). Hind 54,50 €.

Milliseid tooteid testisid?
Katsetasin Vichy Slow Age päevakreemi normaalsele ja kuivale nahale ning sama sarja silmaümbruskreemi. Kasutasin tooteid poolteist kuud.

Vichy Slow Age silmaümbruskreem (15 ml). Hind 31,50 €.

Silmakreemi tekstuur oli mõnusalt kerge ning seda oli väga hea silmaalustele kanda – piisas ühest kergest sõrmetõmbest. Näokreem oli paksema tekstuuriga, kuid väga hea imendumisega. Võiks arvata, et see jätab tunde, et oled kreemi määrinud, kuid seda selle kreemiga kindlasti ei ole.

Lõhn on hea, kuid kuna olen pikalt kasutanud Idealia sarja ning selle lõhnast täiesti lummatud, siis võttis veidi aega harjuda uue lõhnaga. Silmakreemil ma lõhna ei tundnud.

Kuidas see sobis sinu jumestuskreemiga?
Jumestuskreemiga sobib kreem imehästi.

Kuidas kreemid nahal tundusid?
Silmakreemi kandes tundsin, kuidas silmaalused muutusid “kergemaks”, samuti kaotas see hetkega hommikused väsinud silmaalused, tekitades kerge ja värske tunde.

Mulle meeldis, et näokreemi on paksema tekstuuri tõttu mõnus nahale kanda. See niisutas nägu väga hästi, kuid ei jätnud seda rasvaseks. Samuti ühtlustab kreem nahka ja jume tundub palju ühtlasem ning klaarim.

Vichy Slow Age tooted – mis meeldis?
Mulle meeldis silmakreemi pealekandmise järgne kerge ja värske tunne. Samuti näokreemi tekstuur ja niisutav toime.

Mis ei meeldinud?
Vichy brändi juures on raske leida, mis ei meeldi. Ma nimetaks seda pigem mõnede toodete puhul nii, et need ei sobi minu näonahaga.

Lõhn oli alguses harjumatu, kuid kindlasti mitte ebameeldiv. Kuid pärast mõne nädala kestnud kasutamist hakkas see mulle järjest enam meeldima.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.