Tavalised öölambid on võrdlemisi igavad, seega kui soovid midagi omapärasemat, mis täidab toa maheda valgusega ning on samas ka võimas disainielement, tasub kiigata Nanoleafi seinavalgustite poole.
Nanoleaf Aurora näol on tegu tootega, mis koosneb väikesest juhtmoodulist ning omavahel kinnituvatest kolmnurkadest, mis täidavad toa erinevat värvi valgusega. Kõike seda saab mugavalt juhtida rakendusest, et seada tuppa just selline valgus, nagu sa ise soovid.
Kuna tegu on täielikult modulaarse süsteemiga, siis saab paneele seinale kinnitada just nii, nagu süda lustib, seega on võimalik soovi korral laduda püramiid, teha kett või hoopis mõni muu muster, mis võiks näha seina peal ilus välja. Kui füüsilised paneelid paigas, saab hakata äpi kaudu sättima, mida tuled teevad.
Tee ise või vali valmis
Nanoleafi rakendus lubab lihtsalt ja mugavalt seinale kinnitatud paneele kontrollida. Rakenduses saab valida juba eelloodud värvilahendusi, näiteks virmalised, mis paneb tuled erinevas valguses sädelema, või laadida alla mõne teise kasutaja poolt loodud valguslahenduse, milleks võib olla kas või disko või tilkuvad veretilgad: kõik, mis pähe tuleb, on võimalik ka ära teha.
Kui aga kellegi teise tehtud lahendused ei istu, on võimalik manada ekraanile oma paneelide ülesehitus ning valida, mis värvi peaks mingi paneel olema ning kuidas ja millises järjestuses peaks need süttima. Seeläbi on võimalik luua näiteks režiim, kus paneelid süttivad üksteise järel kõikvõimalike erinevate värvidega. Samuti on aga võimalik luua ka näiteks “ülivalgustus-režiim”, kus kõik paneelid muutuvad lumivalgeks, töötades seega tavalise seinalambina.
Kõige selle juures on võimalik reguleerida heledust ning määrata taimereid, millal peaks tuled süttima. Seega saab öelda, et hommikul kell seitse hakkaks tuled vaikselt süttima kui päikesetõus, õhtul kell 23.00 peaks aga hakkama tuled jäljendama päikeseloojangut.
Kontrolli heliliselt
Nanoneafi süsteemiga saab siduda ka väikese mikrofoni, misjärel hakkavad tuled süttima heli peale. Seega saab luua näiteks süsteemi, kus heli kuuldes hakkavad vilkuma diskotuled, et peoõhtul oleks kodu täitunud automaatse valgustega.
Kuid asi ei pea piirduma vaid diskoga. Miks mitte panna tuled väikelapse tuppa ning lülitada sisse mikrofon? Kui väikene peaks nutma hakkama, võivad tuled hellalt roosakat valgust eritama hakata, täites seega kogu toa meeldiva valgusega, andes ühteaegu lapsest märku lapsevanemale, samas pakkudes lapsele midagi, mida vaadata.
Kasuta, kus soovid
Nanoleafi tulesid ei pea aga kasutama vaid öölambina. Need sobivad ideaalselt näiteks ka stuudiokujunduse juurde, pakkudes video taustale toredaid valguselemente. Näiteks kasutab samasid tulesid populaarne youtuber Linus Tech Tips.