Hirmkallid nahahooldused, eestlaste lemmik luksusesemed ja naistepesu, mida ostavad pigem mehed – Moe hedonismieri on ilmunud!

Värske ajakirja Mood läbivaks teemaks on hedonism, luksus ja glamuur.

  • Moe kaanestaar Liis Lemsalu unustas kreemise meelelahutusmaailma standardid ja show business’i intervjuude kaanonid ning rääkis Robert Kõrvitsale kõigest, mis südamel. Täiesti filtrivabalt.
  • Koomiku ankeedis jagab ausaid vastuseid Mattias Naan. Muu hulgas räägib ta kõige parema anekdoodi, mida on kunagi, khm-khm, lehmade kohta tehtud.
  • Oma aega Tallinna ja Londoni vahel jagav kelmikas pesudisainer Kriss Soonik-Käärmann tunnistab Krister Kivile, et tema jaapanipäraselt nunnusid pitstükke ostab vahel rohkem mehi kui naisi.
  • Sageli öeldakse, et toote või teenuse hind määrab ka tulemuse. Kas hirmkallis nahahooldus tagab igavese nooruse ja ilu?
  • Kallid asjad on inimestel ikka silma särama pannud. Aga veel parem katergooria on kallid ja ebapraktilised asjad. Kuigi nende soetamise kõrgaeg oli 1990-ndatel, on võimalik ka praegu leida rahale küsitavat rakendust. Teeme ülevaate pillava elustiili mõttetuimatest pärlitest.
  • Heidame pilgu aasta (ja vaieldamatult kõige armsama) hedonisti – Angeelika Kang-Osula koer Nööbi – ellu.  Fotograaf Iris Kivisalu jälgis koerakese elust ühte tavalist päeva, mille kõrvak kahvatuvad ka paljude inimeste pulmapäevad.
  • Linn linnas: Moe peatoimetaja Silvia Pärmann eksles Rotermanni citys ja koostas disainikaardi, milles soovitab nii parimaid söögi- , poodlemis- kui ka ööbimiskohti.
  • Eesti kuulsaim glamuurisõber Anu Saagim peab end teksaspükste kuningannaks – tema kapist leiab neid igas laiuses ja pikkuses, räbaldunust überšikini. Kuid see pole loomulikult kõik. Milles peitub tema ilu saladus (veinis) ja millise parfüümiga ajab ta iga taksojuhi hulluks (Dom Rosa)?

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.