Elke Mööbli blogi

Üle maailma populaarsust kogunud riiulisüsteem String tervitab kevadet uute värskete versioonidega

Kevadiselt õhetavas värvitoonis String Pocket mõjub õhuliselt ja värskelt

Populaarne Rootsi päritoluga riiulitootja String pakub mitmeid paindlikke võimalusi asjade hoiustamiseks ja eksponeerimiseks. String on läbi aegade aidanud inimestel nende kodudes ja avalikes ruumides organiseeritult korda luua.

Ajatu String riiulisüsteem

Kõige esimene String riiulisüsteem nägi ilmavalgust 1949. aastal, kui disainerid Nisse ja Kajsa Strinning lõid selle nutika lahenduse Bonnieri korraldatud konkursi tarbeks. String pani võistluse kinni ja õige pea sai riiulist oluline mööblitükk peaaegu igas Rootsi majapidamises, kust see jõudis edasi üle maailma. Sellest ajast saadik on Stringi pidevalt edasi arendatud. String riiulisüsteemide eelis sisseehitatud lahenduste ees seisneb selles, et seda saab kergelt demonteerida ja taas kokku panna, käies niiviisi sinuga kogu elu jooksul kaasas.

String saab uue elegantse beeži kuue

String System riiulimoodulid on Stringi 70. sünnipäevaks saanud elegantse ja modernse beeži kuue, mis mõjub soojalt ning ajatult. Beež sobib suurepäraselt täiendama ka juba olemasolevaid värvitoone.

String riiulid pakuvad lõputuid lahendusi ja need sobivad igasse ruumi
String on suurepärane lahendus ka esikusse

String laieneb ka õueruumi

Selle aasta kevadel laieneb String õue – müügile tuleb String Systemi galvaniseeritud metallist versioon, mis sobib ka välitingimustesse. Materjalina on kasutatud muuhulgas alumiinium-tsingiga kaetud terast, mis kaitseb metalli korrosiooni ja roostetamise eest, pikendades oluliselt riiulite eluiga.

Ilmastikukindel String System aitab korrastada aiatarbeid ja mõjub samas efektselt
Palju võimalusi pakkuvaid String riiuleid saab paigaldada ka seinale

String Pocket uues “õhetavas” värvitoonis

Sarnaselt “suurele õele” String Systemile, on ka puhaste joontega funktsionaalsele String Pocketile iseloomulik ikooniline ja stiilne traatpaneel, mis teeb riiuli ajatuks ja unikaalseks. Iga String Pocket koosneb kahest külgpaneelist ja kolmest riiulist.

String Pocket on saadaval erinevates materjalides ja laias värvipaletis – alates maalähedastest kuni julgete pop-toonideni välja. Koostöös stilist Lotta Agatoniga on välja töötatud aga uues blush-värvitoonis riiul, mis “õhetab” nagu kevadiselt värske ja tervisest pakatav pale. See harmoneerub suurepäraselt ka teiste String Pocket kollektsioonides olevate värvitoonidega.

Kevadiselt õhetavas värvitoonis String Pocket mõjub õhuliselt ja värskelt

Tutvu String riiulite laia väljapanekuga ja ammuta inspiratsiooni ELKE Mööbli sisustussalongis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.