Stiilsesse põhjamaisesse vannituppa võikski end sättima unustada

Pleksiklaasist küljemoodulitega String Plex riiulisüsteem. Tootja String

Kuna veedame igapäevaselt ja eriti hommikuti vannitoas üksjagu aega, peab selle sisustus olema selline, mis annab päevale hea alguse. ELKE Mööbli valikusse kuuluvad Skandinaavia sisustusbrändid pakuvad laia valikut tooteid, mis mõeldud ka niisketesse ruumidesse. Paljusid tooteid saab näha ja kaasa osta ELKE Mööbli kodusisustussalongis (Tedre 55, Tallinn).

Muuto valikust leiab kaunid Framed peeglid, mis sobivad ka niiskesse ruumi. Valikus on väiksem ja suurem suurus, mis saadaval kolmes värvitoonis. Suurema peegli saab seinale paigaldada nii pikuti kui ka laiuti.

Riiulite valikust leiab vannituppa Muuto moodsad terasest Folded riiulid, mis on nutikalt varustatud kahe riputuskonksuga. Riiulid on saadaval kolmes suuruses ja neljas värvitoonis.

Täiendavaks riputuseks saab juurde soetada Muuto erinevates värvides ja suurustes The Dots Metal naginuppe.

The Dots Metal nagid, Framed peegel ja Folded riiul. Tootja Muuto

Kes soovib hoida vannitoas aksessuaaridega üht joont, peaks vaatama Menu poole – selle tootja valikust leiab kõik vajalikud aksessuaarid vannituppa alates rätikuredelist kuni hambaharjatopsini. Valida on musta ja valge värvitooni vahel. Põhjalikku valikusse kuuluvad muuhulgas rätikuredel, rätikuhoidja, seinanagid, kaanega topsike, seebidosaator, hambaharjade tops, tualettpaberihoidja, WC-hari, pedaaliga prügikast ja põrandakuivataja.

Vannitoatarvikute sari. Tootja Menu
Vannitoatarvikute sari. Tootja Menu

Väga nutikalt saab vannitoa sisustada String riiulisüsteemidega. Kuna toode koosneb hästi paljudest moodulitest, saab kokku panna just nii suure või väikese komplekti nagu tarvis ja mahub. Riiulit saab täiendada mitmete väga vajalike lisadega – aksessuaaride valikust leiab näiteks rätikuhoidjad, nagid, säilituskorvid, tarvikutetaskud jne.

String riiulisüsteem ja aksessuaarid. Tootja String
String riiulisüsteem ja aksessuaarid. Tootja String
Pleksiklaasist küljemoodulitega String Plex riiulisüsteem. Tootja String

Ka ferm LIVINGult leiab vannituppa palju suuremaid ja väiksemaid aksessuaare. Minimalistlikult esteetilise terviku moodustavad rätikuhoidja ja tualettpaberihoidja.

Rätikuhoidja ja Organic käterätik. Tootja ferm LIVING
Tualettpaberihoidja. Tootja ferm LIVING

HAY väga laiast tootevalikust leiab vannituppa rohkelt pisividinaid ja tarvikuid – seal hulgas erinevas värvis Tann hambaharju, vahvlimustriga rätikuid, erinevas suuruses Dot kosmeetikakotte ja palju muud.

Dot kosmeetikakotid. Tootja HAY
Waffle käterätik, Tann hambahari, Iris tops. Tootja HAY

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.