Elke Mööbli blogi

Pole veel kindel, mida emale emadepäevaks viia? Kingi talle efektne vaas

Colour vaasid. Tootja HAY

Aeg on tuua tuppa värskete kevadlillede lõhn ja värvikirevus! Kui lilli on rohkem kui vaase või kui vaasivalik vajab värskendamist, tasub tuua uus lemmik koju. ELKE Mööbli sisustussalongist leiab palju erineva disainiga näiteid paljudelt tuntud Taani disainibrändidelt. Ilus vaas on ka hea emadepäeva kingiidee!

Läbipaistvad, kuid erineva toonivarjundiga klaasist Silent vaasid Muutolt on hea segu tagasihoidlikust, samas iseloomuga vaasist – mustrita klaas ei tõmba liigselt tähelepanu, samas ei lase erilisem vorm liiga varju jääda.

Silent vaasid. Tootja Muuto
Silent vaas. Tootja Muuto

Neile, kes eelistavad klassikalise kujuga klaasist vaasi, on heaks valikuks erinevates toonides ja suurustes Colour vaasid HAYlt. Iseloomu lisavad klaasile tehtud geomeetrilised mustrid, mis on igal suurusel isemoodi.

Colour vaasid. Tootja HAY
Colour vaasid. Tootja HAY

Erilisema kujuga vaasidest leiab Menu valikust keraamilised Folded vaasid ja toonitud klaasist Troll vaasid, mille erinevaid suuruseid saab omavahel väga efektselt kombineerida.

Folded vaas. Tootja Menu
Troll vaasid. Tootja Menu

Kahes suuruses paberit meenutav keraamiline Paper Porcelain vaas HAYlt muudab õrnad kimbud veelgi õrnemaks.

Paper Porcelain vaasid. Tootja HAY

Elegantse ja antiikse kujuga keraamiline Cyclades vaas Menult mõjub suursuguselt ja sobib nii üksikule õiele kui ka suuremale kimbule.

Cyclades vaasid. Tootja Menu

Neile, kes on hinges lilleseadjad, on ideaalseks valikuks Fritz Hanseni Ikebana vaas, mis on varustatud spetsiaalse lillevarte hoidjaga. Selliselt saab ka üksikuid varsi efektseks kimbuks teha.

Ikebana vaas. Tootja Fritz Hansen

Kõik vaasid on ELKE Mööbli sisustussalongis mais püsikliendile -15% soodsamad. Kui sa ei ole veel püsiklient, saad ennast selleks teha salongis kohapeal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.