Elke Mööbli blogi

Peagi saab kolida toast välja: nüüd on viimane aeg osta endale korralik õuemööbel

Less õuetoolid, Infinity õuevaip, Go õuelaud. Tootja Cane-line

Soojade ilmade saabumine toob rõdu-, terrassi- ja aiaomanikele endaga kaasa kauaoodatud õuehooaja. Kui tundub, et olemasolevad toolid vajavad väljavahetamist, tasub see kiirelt ette võtta, et päikeselisi puhkepäevi täiel määral ära kasutada. Ja kui on soov kasutada õuemööblit kauem kui vaid ühe või kaks hooaega, on mõistlik uurida enne ostu välimööbli omadusi ning veenduda, et tegu on ikka aastateks kindla valikuga.

Breeze õuetoolid Cane-line’ilt on punutud õuemööbli suurepärane näide – ilusate ja elegantsete vormidega, ülima mugavuse ja minimaalse hooldusega. Toolid kuuluvad suuremasse tootesarja, mille hulgast leiab ka tugitoole, pukke, diivaneid ja jalatugesid.

Breeze õuetoolid, On-The-Move õuelauad. Tootja Cane-line

Minimalistliku joone austajatele on punutud mööbli seast heaks valikuks Cane-line’i Less õuetoolid. Tänu disainile saab Less toole mugavalt kombineerida erineva välimuse ja viimistlusega õuelaudadega.

Less õuetoolid, Infinity õuevaip, Go õuelaud. Tootja Cane-line

Click õuetoolid HOUElt muudavad eriliseks toolide plastikust ribid, mis kinnituvad igaüks eraldi raami külge ja muudavad istumise väga mugavaks. Click toolid on saadaval väga mitmes variatsioonis – käetugedega ja ilma, samuti kuuluvad sarja lamamis-, kiik- ja lounge-toolid.

Click õuetoolid. Tootja HOUE

HOUE Clips õuetoolide laiad plastikust ribid kinnituvad tugevale metallraamile, mis tagavad mugavuse ja vastupidavuse. Need on osa laiemast tootesarjast, kuhu kuuluvad erinevas värvis söögi-, pukk- ja kiiktoolid.

Clips õuetoolid. Tootja HOUE

MENU WM String näiliselt lihtsa, õhulise ja õrna välimuse taga on stabiilne ning väga läbimõeldud disainiga õuetool. Lisaks söögitoolile on valikus ka madalam ja laiem lounge-tool.

WM String õuetool. Tootja Menu

HAY kõige uuemale õuetoolile 13Eighty lisab iseloomu perforeeritud plastikiste, milles on täpselt 13 korda 80 auku. Tool on saadaval mitmes värvitoonis, valikus on käetugedega ja toeta versioon.

13Eighty õuetoolid ja Terrazzo õuelaud. Tootja HAY

Stiilselt minimalistlikud HAY Hee toolid sobivad nii õue kui tuppa. Sarjast leiab lisaks toolile ka laiema ja madalama lounge-tooli ning pukid.

Hee õuetoolid. Tootja HAY

Kui on soov samas joones sisustada suurem õueala, on heaks valikuks Palissade õuemööblisari HAYlt, kuhu kuulub tervelt 14 erinevat mööblieset – seal hulgas toolid, lauad, tugitoolid, diivanid ja pingid. Palissade näeb ühtviisi hea välja rõdul, aias, kohvikus ja mujalgi.

Palissade õuetool. Tootja HAY

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.