Elke Mööbli blogi

Päike kutsub õue! Hangi endale tugitool, milles saad rahumeeli sooja ilma nautida

Peacock õuetugitoolid, On-the-Move abilauad, Lighthouse küünlalatern, Flowerbox lillekast. Tootja Cane-line

Ilusad ilmad lausa kutsuvad õue nautima päikest ja sooja. Mugav õuetugitool muudab selle tegevuse veelgi mõnusamaks. Toome teieni ELKE Mööbli sisustussalongide valikust kuus ilusat ja mugavat tugitooli, mis mõeldud just õuetingimustesse.

Punutud õuemööbli valikust leiab Cane-line’i Breeze tugitoolid, mida iseloomustavad ilusad ja elegantsed vormid, ülim mugavus ja minimaalne hooldus. Toolid on saadaval kahes seljakõrguses, sarja kuuluvad ka madal jalatugi, söögilauatoolid ja diivan.

Breeze õuetugitool, On-The-Move abilauad, Infinity õuevaip ja Divine õuetumba. Tootja Cane-line

Nutikas reguleeritava seljatoega Click tooli HOUElt saab tõsta söögitooliks või lasta tahapoole poollamavasse asendisse. Selle pehmest plastikust ribid kinnituvad raami külge ühekaupa, mis muudab istumise väga mugavaks. Lisaks reguleeritavale toolile kuuluvad Click sarja söögi- ja lamamistoolid, samuti jalatugi, kiik- ning lounge-tool.

Reguleeritava seljatoega Click õuetoolid ja Circle õuelaud. Tootja HOUE

Tiigipuust Parc õuekiiktool Cane-line’ilt järgib kehakontuure ja on seetõttu ka pikemaks istumiseks väga mugav. Parc sobib ühtmoodi hästi väikesele rõdule ja ka suuremale õuealale. Lisaks kiiktoolile leiab Parc õuemööblisarjast pingi ja söögitooli.

Parc kiiktool, Divine õuevaip, Area abilaud. Tootja Cane-line

Cane-line’i Peacock õuetugitool on lausa kutsub õue raamatut lugema või niisama ilusat ilma nautima. Peacocki eriline disain tõmbab tähelepanu igal terrassil.

Peacock õuetugitoolid, On-the-Move abilauad, Lighthouse küünlalatern, Flowerbox lillekast. Tootja Cane-line

HOUE Clips õuekiiktooli laiad plastikust ribid kinnituvad tugevale metallraamile, mis tagavad mugavuse ja vastupidavuse. Sarja kuuluvad ka erinevas värvis söögi- ja pukktoolid.

Clips õuekiiktool. Tootja HOUE

Metallist õuemööbli austajatele on suurepäraseks valikuks Palissade õuetugitool HAYlt, mis mõjub ühtaegu elegantselt ja tugevalt, kuid mitte robustselt. Tugitool on osa väga laiast õuemööblisarjast, kust leiab erinevaid toole, diivaneid, pinke ning laudu. Palissade näeb ühtviisi hea välja rõdul, aias, kohvikus ja mujalgi.

Palissade õuetugitool ja madal laud. Tootja HAY

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.