Elke Mööbli blogi

Muuda päev veelgi pikemaks juhtmevaba valgustiga

Column valgusti. Tootja Menu

Päevad lähevad küll järjest pikemaks, kuid kui tahta õues olemist õhtuti veelgi kauem nautida, saab abi juhtmevabadest valgustitest. Selliseid lambikesi on mugav endaga aeda, terrassile ja rõdule kaasa võtta ning õuealad valgeks ja hubaseks muuta. ELKE Mööbli valikust leiab mitu sellist valgustit.

Menu Carrie LED valgustiga saab õuehooajast maksimumi võtta – käepidemega disain ja kuni kümme tundi kestev aku võimaldavad luua hubast ja mõnusat äraolemist hommikuni. Carrie valgusti on saadaval paljudes värvitoonides. Heaks lisaks on kolm erinevat valgustugevuse taset.

Käepidemega Carrie LED valgusti. Tootja Menu

HAY juhtmevaba PC Portable valgusti sobib ühtmoodi hästi õue ja ka tuppa. Mattviimistlusega lambike näeb kena välja, sobitub paljudesse interjööridesse ning ei karda vett ega kriimustusi. Allapoole langev valgus muudab õuealad hubaseks. USB-ga laetav PC Portable on saadaval valge, musta ja rohelisena.

PC Portable valgusti. Tootja HAY
PC Portable valgusti. Tootja HAY
PC Portable valgusti. Tootja HAY

Juhtmevaba Menu Phare LED valgusti on mõeldud igapäevaseks kaaslaseks. Kui välihooaeg läbi saab, on see efektseks täienduseks kirjutuslaual, öökapil, kummutil, riiulil või aknalaual.

Phare LED valgusti. Tootja Menu

Mahedat valgust aitab luua Menu uus juhtmevaba Column laualamp, kus saab valida kolme valgustugevuse vahel. Pronksikarva lamp kardab niiskust, nii et õhtu lõppedes tasub ka lambike tuppa tuua.

Column valgusti. Tootja Menu

Kui aga soovid õues elava tule valgust nautida, saab seda lõkke asemel ja väiksemas ulatuses teha Cane-line’i Lighthouse küünlalaternatega, kus küünlavalgus on tuule eest kaitstud. Laternad on saadaval mitmes suuruses ja viimistluses. Pärast õuehooaja lõppu saab laternaid toas edasi kasutada ja asetada küünalde asemel sinna näiteks lillepotid.

Mitmes suuruses ja viimistluses Lighthouse ja Lighttube küünlalaternad. Tootja Cane-line
Lighthouse küünlalaternaid saab kasutada ka mini-kasvuhoonetena. Tootja Cane-line

Tule tutvu valgustite ja laternatega ELKE Mööbli sisustussalongis (Tedre 55, Tallinn).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.