Elke Mööbli blogi

Kümme kõige vingemat leidu vaid kaks päeva toimuvalt Elke Mööbli soodusmüügilt

Tile diivanipadjad, Five tumba, Oslo pink, Around diivanilauad. Tootja Muuto (foto: Andres Treial)

Disainigurmaanide rõõmuks toimub selle nädala neljapäeval ja reedel ELKE Mööbli sisustussalongides suur suvine soodusmüük. Kahel päeval kehtib salongides olevatele kõigile toodetele vähemalt -20% soodustust, püsikliendile on see veelgi suurem. Valikust leiab rohkelt erinevaid aksessuaare ja pisitarvikuid, valgusteid ning suuremaid ja väiksemaid mööbliesemeid, seal hulgas välimööblit.

Valisime salongidest välja kümme asjalikku ja ilusat aksessuaari, mida võiks osta iga disainisõber soodusmüügilt koju või kontorisse. Neile, kes otsivad midagi suuremat, tasub kindlasti pilk peale visata soodushindadega salonginäidistele, sest soodusmüügipäevadel on need tooted püsiklientidele täiendavalt -5% soodsamad.

Vaata kampaania kohta lisa siit.

Riidepuid pole kunagi piisavalt. HAY Hang riidepuud näevad väga head välja ja on müügil viieste komplektidena, nii et mõneks ajaks aitavad kindlasti leevendada riidepuukriisi. Ka on need silmale ilusad vaadata.

Hang riidepuud, Loop riidestange. Tootja HAY

Nimetähega portselanist kruus Design Lettersilt muudab tee ja kohvi joomise veelgi mõnusamaks.

Nimetähega kruusid. Tootja Design Letters

LIND DNA kummi ja naha segust tehtud Curve lauamattide valik on väga lai – valida saab paljude erinevate värvide ja suuruste vahel. Kuna matte müüakse üksikult, saab soovi korral valida kõigile pereliikmetele just tema lemmikvärvi lauamati.

Curve lauamatid, Curve nõud, Loop salvrätihoidja. Tootja LIND DNA

Erinevaid pisividinaid, kirjatarbeid, pabereid ja muud olulist saab hoida nähtaval HAY erinevates suurustes ja värvides Kaleido alustel, mida saab omavahel kombineerida kas üksteise peale või kõrvale asetades.

Kaleido kandikud. Tootja HAY

Väga paljudes värvides ja suurustes praktiliste Muuto The Dots nagidega saab soovi korral ära täpitada kas või kogu seina. Valikust leiab ka metallist The Dots nagid.

The Dots nagid, E27 rippvalgusti, Restore säilituskorv. Tootja Muuto
The Dots Metal nagid, Control meeleoluvalgusti. Tootja Muuto

Mitmes suuruses taldrikutest ja kaussidest koosnev lai New Norm nõudesari Menult sobib ühtmoodi hästi argipäevaks kui ka pidulikemateks sündmusteks.

New Norm nõud. Tootja Menu. Foto: Andres Treial

Rohelus on jätkuv sisustustrend. HAY valikust leiab komposiitkivist lillepotid, mis on saadaval paljudes suurustes ja värvitoonides. Lillepotid sobivad ka õues kasutamiseks.

Komposiitkivist lillepotid. Tootja HAY

Muuto valikust leiab erinevas kõrguses ja värvis vildist Restore korvid, mis on suureks abiks kodus ja kontoris.

Restore säilituskorvid, Leaf laualamp ja Stacked riiulisüsteem. Tootja Muuto

HAY valikust leiab hulgi väga vingeid aksessuaare töölauale – seal hulgas rohkete võimalustega Tool Box säilituskarbi, kuhu saab mahutada kõik olulised pisiasjad. Niimoodi on pastakas, visiitkaardid, kalkulaator ja märkmepaber alati kindlas kohas. Tool Box sobib kasutamiseks ka vannitoas ja köögis.

Tool Box säilituskarp. Tootja HAY

Kui elutuba või kontori puhkenurk vajab kiiret värskendust, saab abi selgetes värvides mustriga Muuto Tile diivanipatjadelt.

Tile diivanipadjad, Five tumba, Oslo pink, Around diivanilauad. Tootja Muuto. Foto: Andres Treial

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.