Elke Mööbli blogi

Kevad vaasi!

Colour vaasid. Tootja HAY

Aeg on tuua tuppa värskete kevadlillede lõhn ja värvikirevus! Kui lilli on rohkem kui vaase või kui nende valik vajab värskendamist, tasub tuua sisustussalongist koju uus lemmik. ELKE Mööbli kodusisustussalongist leiab palju erineva disainiga vaase tuntud Taani disainibrändidelt, nagu Menu, Muuto, HAY, ferm LIVING ja Bolia.

Hea uudisena kehtib ELKE Mööbli kodusisustussalongis kõigile vaasidele -10 protsenti kuu toote soodustus. Mine vaata lähemalt ja vali oma lemmik. P.S. Ilus vaas on ka väga hea kingiidee lähenevaks emadepäevaks!

Erilisema kujuga vaasidest leiab Menu valikust keraamilised Folded vaasid, mis sobivad väga hästi ka madalamatele kimpudele.

Folded vaasid. Tootja Menu

Kimpe saab huvitavalt esile tuua erinevates kõrgustes Menu Troll vaasidega, mis näevad riiulis pilkupüüdvad välja ka tühjana.

Troll vaasid. Tootja Menu

Pilgupüüdjana mõjub kindlasti ka HAY Tree Trunk vaas, mis on saadaval kahes suuruses.

Tree Trunk vaasid. Tootja HAY

Klassikalise kujuga vaasidest mõjuvad erinevates toonides läbipaistvast klaasist HAY Colour vaasid tagasihoidlikult, iseloomu lisavad klaasile tehtud geomeetrilised mustrid.

Colour vaasid. Tootja HAY

Läbipaistvad Silent vaasid Muutolt on samuti saadaval mitmes värvivarjundis ja sobituvad iga interjööriga.

Silent vaas. Tootja Muuto

Kimpudele, mis vajavad rohkem tuge, on heaks valikuks tugeva puidust põhjaga Muuto Elevated vaas ja betooniga Willmann vaas Menult.

Elevated vaas. Tootja Muuto
Willmann vaas. Tootja Menu

Tõeliselt suurte ja suursuguste kimpude hoidmiseks sobib suuremõõtmeline Echasse vaas Menult, mis lisab ruumi annuse luksuslikkust.

Echasse vaas. Tootja Menu

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.