Emale on veel midagi erilist ostmata? Need kingid rõõmustavad teda kindlasti

Curve lauamatid, Cut & Serve lõikelaud-serveerimisalus, Curve Salt & Pepper soola- ja pipratoos, Loop salvrätihoidja. Tootja LIND DNA

ELKE Mööbli sisustussalongidest leiab eelolevaks emadepäevaks rohkelt kingiideid Skandinaavia popimatelt brändidelt. Kui kingi valimine osutub sellegipoolest raskeks, tasub kingikotti poetada ELKE Mööbli kinkekaart, mille väärtuse saad ise määrata.

Nimetähega portselanist kruus Design Lettersilt muudab hommikuse tee- või kohvijoomise veelgi mõnusamaks.

Nimetähega kruus. Tootja Design Letters

Emale, kes armastab juua tööle minnes kohvi või teed, sobib kingiks nimetähega Design Lettersi termos, mis hoiab joogid soojas (või külmas) kuni 12 tundi.

Nimetähega termos. Tootja Design Letters

Teesõbrast emale on suurepäraseks valikuks Kettle teekann Menult, mis näeb nii hea välja, et seda ei ole vaja panna kasutamise vahepeal  kappi. Toode on saadaval kahes suuruses ja juurde saab osta ka soojendusaluse.

Kettle teekann. Tootja Menu

Rohelust armastavale emale on sobivaks kingituseks ferm LIVINGu jalgadel taimekastid ja Menu Wire lillepotid. Valikust leiab ka sangadega taimekastid, mida on hea lisada aknalaule või riiulisse.

Taimekast. Tootja ferm LIVING
Wire Pot lillepotid. Tootja Menu
Väike taimekast. Tootja ferm LIVING

Tavapärastele lillekimpudele on heaks alternatiiviks õhutaimed, mis on nüüd tulnud müügile ka ELKE Mööbli kodusisustussalongi. Need ei vaja kasvamiseks mulda, vaid toituvad valgusest ja niiskusest. Õhutaimi saab hoida spetsiaalsetes rippuvates või lauale mõeldud taimehoidjates.

Õhutaimed. Tootja Häli-Ann Tooms Studio

Õhutaimi ja kõiki teisi lilli saab kinkida koos kauni läbipaistva Silent vaasiga Muutolt, mis on saadaval mitmes värvivarjundis ja sobitub iga interjööriga. P.S. Kõik vaasid on mai lõpuni ELKE Mööbli kodusisustussalongis kümme protsenti soodsamad.

Silent vaas. Tootja Muuto

Köögis askeldada armastavale emale on heaks kingiideeks kausid või taldrikud laiast New Norm nõudesarjast Menult ja LIND DNA kummi ja naha segust tehtud lauamatid. Valikus on erinevad värvid ja suurused, matte on ka kahepoolseid, mis on kummaltki poolt erinevat värvi.

New Norm nõud. Tootja Menu
Curve lauamatid, Cut & Serve lõikelaud-serveerimisalus, Curve Salt & Pepper soola- ja pipratoos, Loop salvrätihoidja. Tootja LIND DNA

Söögilauale mõeldud toodetest sobivad kingitusteks ka Bottle soola- ja pipraveskid Menult ning OV Oil & Vinegar õli- ja äädikapudelid Bolialt.

Bottle soola- ja pipraveskid. Tootja Menu
OV Oil & Vinegar õli- ja äädikapudelid. Tootja Bolia

Kui soovid minna kindla peale välja, siis vali Dot Wash kosmeetikakotid HAYlt, mis sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Ka on need väga heaks valikuks, kui ootamas on reis.

Dot Wash kosmeetikakotid. Tootja HAY

Samuti on heaks valikuks Crushed kausid Muutolt, mis tehtud portselanist, kuid mõjuvad justkui paberist voldituna.

Kahes suuruses Crushed kausid. Tootja Muuto

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.