Elke Mööbli blogi

Disainigurmaani parimad jõulukingi leiud

HAY Henry sülearvutikate, Design Lettersi Notes märkmik ja harilikud pliiatsid. Foto: Andres Treial

Jõulud saabuvad pea alati ootamatult. Kingistressi leevendamiseks leiab ELKE Mööblist erinevaid kinkekomplekte, kuhu kuuluvad kõige popimate Taani sisustusbrändide tooted ning mis peaksid igal disainihuvilisel silma särama panema.

Kingitusi on võimalik lähemalt uudistada ja kohe kaasa osta ELKE Mööbli kodusisustussalongis (Tedre 55, Tallinn). Salong on avatud tööpäeviti kl 10-18, kuid juba sel laupäeval, 9. detsembril, toimub ELKE Mööblis laupäevane jõulumüük ning salong on avatud kl 11-16. Vaata lähemalt siit.

Hea sõber rõõmustab kindlasti stiilse, aga üldse mitte igava Design Lettersi kalendermärkmiku üle . Lisaks ühiste ürituste ülesmärkimisele saab märkmikuga kaasas olevate nutikate kleepsudega tähistada ka erinevaid tähtpäevi. Kalendri juurde sobivad hästi Design Lettersi viiest harilikust pliiatsist koosnev komplekt, mis on saadaval kas roosa või mustana. Kingitus väärtusega 33 eurot on müügil hinnaga 25 eurot.

Design Lettersi kalendermärkmikud ja harilike pliiatsite komplektid. Foto: Andres Treial

Köögis askeldada armastavale lähedasele sobib kingiks ajatu vahvlimustriga pehme HAY Waffle rätik koos stiilse puidust HAY nõudepesuharja  ja veelgi stiilsema ferm LIVING pajakindaga. Nii rätik kui ka kinnas on saadaval erinevates värvitoonides. Kingitus väärtusega 37 eurot maksab 29 eurot.

HAY Waffle rätik, HAY nõudepesuhari ja ferm LIVING pajakinnas. Foto: Andres Treial

Veininautlejat saab rõõmustada kvaliteetse Blade veinikorgitseriga Menult, millega tuleb kaasa sama kõrge kvaliteediga Tray kandik HAYlt. Kingitus väärtusega 44 eurot on müügil hinnaga 35 eurot.

Menu Blade korgitser ja HAY Tray kandik. Foto: Andres Treial

Praktilise meelega sõbrale leiab komplekti, kuhu kuuluvad HAY Henry sülearvutikate, stiilne Design Lettersi Notes märkmik ja Design Lettersi harilikud pliiatsid. Kinkekomplekti väärtus on 95 eurot, kuid detsembris saab kingi soetada 85 euroga.

HAY Henry sülearvutikate, Design Lettersi Notes märkmik ja harilikud pliiatsid. Foto: Andres Treial

Kui kellelegi on vaja väga soliidset kingitust, on heaks valikuks komplekt MUUTO Corky karahvinist, Corky madalate klaaside komplektist  ja HAY Tray kandikust. Komplekti maksumuseks on 99 eurot. Tooteid eraldi ostes tuleks hinnaks 123 eurot.

Kõiki komplektides olevaid sisustusaksessuaare saab soovi korral soetada ka üksikult. Kui aga valik väga raskeks osutub, tasub kingikotti poetada ELKE Mööbli kinkekaart.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.