Denim Dreami blogi

Kümme lahedat ujumisrõivast, millega võid juba täna rannaliivale suunduda

Eestisse on jõudnud kuum-kuum suvi. Kui sul pole veel ägedaid rannariideid, millega ilusaid ilmasid täiel rinnal nautida, siis siin on kümme, mille ostmise peale tasub mõelda. Pst, ägedaid riideid ei leidu Denim Dreamis vaid naistele.

Triibuline trikoo on puhas klassika. Pealegi ei pea sa šikki eset vaid rannaliiva jaoks hoidma – saad seda kenasti kombineerida ka näiteks valge plisseeseeliku ja espadrillidega. Kui soovid, võid torgata pähe ka õlgkübara ja peita silmad suurte tumedate prillide taha. Nii on su Prantsuse Riviera look täiuslik.

Trikoo 49,95 €. Tom Tailor, Denim Dream.

Paljastatud õlgadega rõivad on juba mitu hooaega moes möllanud, nüüd on aeg rannariiete käes. Seega mine vooluga kaasa ja osta selle suve trendikaimad bikiinid: kohe, kui sellise endale selga tõmbad, tunned end grammivõrra kelmikamana.

Ujumisriiete ülemine osa 44,95 €. Tommy Hilfiger, Denim Dream.

Urr-nurr, punane trikoo püüab kõigi pilgud endale. Eest igati viks, aga tagant seksikas – sellisega võid rahumeeli ka vanaema ette ilmuda ilma, et ta paluks sul endale midagi katvamat selga visata. Pst, seda efektset trikood kandes mängib alati taustaks legendaarse “Rannavalve” tunnusmuusika.

Trikoo 139,90 €. Calvin Klein, Denim Dream.

Retrostiilis bikiinid viivad hetkega sind puhkuselainele ja mahe kollane toon toob esile su päevitunud jume. Pealegi on bikiinil just sellised paelad, et saad need päevitamiseks kenasti kaela tagant lahti sõlmida.

Bikiinide ülemine osa 50 €. Guess, Denim Dream.

Must trikoo ei pea olema igav. Vastupidi, tagasihoidlik toon on ideaalseks fooniks ägedatele detailidele – trendikale logole, vallatule lukule ja ääretult moekale piiluaugule. Kaugelt näib, nagu kannaksid lihtsat eset, lähedalt aga paljastuvad kõik vimkaga detailid.

Trikoo 119,90 €. Calvin Klein, Denim Dream.

Fuksiakarva sportlikud bikiinid on nii ägedad, et iga sõbranna sooviks need endale näpata. Ka ei pea sa neid terve talve kapis hoidma, vaid võid basseini pikemale ujumisringile minna ja soovi korral paar hüpet teha. Bikiinid püsivad kenasti paigal.

Bikiinide ülemine osa 49,90 €. Tommy Hilfiger, Denim Dream.

Mustad bikiinid on alati kindla peale minek, kui sa pole kindel, kas värvid või efektsed detailid on päris sinu teema. Kerged rüüsid lisavad neile täpselt paraja annuse kelmikust.

Bikiinide ülemine osa 45 €. Guess, Denim Dream.

Ütle ausalt, millal sa viimati lustakaid triibulisi pükse kandsid? Siis, kui käisid seitsmesena naabri-Riho sünnipäeval? Ometi jäid tollal need püksid liiga kiiresti väikseks ja pärast seda oled küll piilunud salaja sarnaseid, aga pole julgenud osta. Unusta valehäbi ja hangi endale püksid, millega tahaks vettehüppeid teha ja kõige ägedamaid päästerõngaid katsetada.

Ujumispüksid 70 €. Guess, Denim Dream.

Ole mureta, kui kirjud ujumispüksid tekitavad veidi võõristust, siis alati on võimalus osta mustad, mille sportlikule lõikele lisab särtsu küljel jooksev logodega riba. Lihtsad, mugavad ja ägedad – see on perfektne kooslus.

Ujumispüksid 69,90 €. Calvin Klein, Denim Dream.

Mahedates toonides püksid on piisavalt edevad, et saada moesõbralt komplimente, kuid tagasihoidlikud, et ei tekitaks rannas sensatsiooni. Ka ei pea neid pükse vaid liivaluidete vahel kandma, kui tahad, sobita neid valge linasest särgiga ja mine kohvikusse head-paremat nautima.

Ujumispüksid 53,95 €. Camel Active, Denim Dream.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.