Sisuturundus

Üüriäri võiks olla nagu rahamasin: paned korteri sisse ja raha muudkui tuleb ja tuleb

Võta tagasi oma vaba aeg: kinldustusega koos on tasuta nii ööpäevaringne üürniku tugi, kui ka spetsialisti väljasõit, näiteks veelekke peatamsieks.Foto: Shutterstock
Eesti startup Safely.ee arendab just sellise arvutisüsteemi, mis tagab täpse ja korrektse asjaajamise. See tähendab, et probleeme tekib vähem ja kindlustamine on odavam. Koostöös If kindlustusega loodud lahendus võimaldab üürida ka tagatisraha küsimata.

Kuuluta ja leia huvilisi

Safely üürikuulutuse linki jagavad üürileandjad sotsiaalmeedias. Huvilised saavad fotode ja objekti detailidega lehel ühe nupuvajutusega kandideerida. Sedasi tekib üürileandjale nimekiri võimalikest üürnikest, kellele saata tasuta sobivustest, et selgitada välja sobivaimad kandidaadid ning leppida kokku korteri näitamise ajad.

Sobivustest valib parima üürnikku

Sobivustest annab üürileandjale pingerea kandidaatidest. Süsteem saadab üürnikele lühikese küsimustiku. Vastuseid analüüsides arvestab süsteem kümneid aspekte, näiteks optimaalset ruutmeetrite arvu elaniku kohta, vajalike parkimiskohtade arvu, lemmikloomadega seonduvat ja ka leibkonna majanduslikku toimetulekut.

Sõlmi leping ja tee üleandmise akt

Üürileandja saab Safely abil üürilepingu koostada mõne minutiga. Süsteem kannab hoolt, et kõik vajalik oleks õigesti kirjas. Ärikliendid saavad vajadusel kasutada ka oma lepingublankette.

Halda mugavalt koos arvete edastamise ja 24/7 üürnikutoega

Safely süsteemis saad koostada üüriarved ning need üürnikele edastada. Safely toetab üüri kogumist nii sularahas kui ka ülekandega. Ööpäevaringne valvetelefon annab Sulle tagasi Su vaba aja. Teenus algab vestlusrobotiga, kuid alati on kiirete probleemide lahendamiseks telefonivalves ka inimesed. Kindlustusega koos on tasuta nii 24/7 üürniku tugi, kui ka spetsialisti väljasõit, näiteks veelekke peatamiseks. Üürniku elu teeb lihtsamaks QR-koodide süsteem. QR kleebise võib panna näiteks esikusse. Üürnik saab alati ligi nii kodukorrale, kodumasinate kasutusjuhenditele kui ka näitude teatamise vaatele.

Lõpeta leping ja alusta uut ringi

Sageli on lepingu lõpetamise hetk see, kus osapooled tülli lähevad. Safely süsteem tagab, et lepingu lõpetamine kulgeks vastavalt seadustele. Fotodega tagasivõtuakt dokumenteerib elamispinna seisukorra, mõõtjate lõppnäidud ja tagatisrahast mahaarvamised.
Tänu riskide maandamisele võidavad üürileandjad mitmekordselt. Lisaks murevabale haldamisele on ka kindlustamine soodsam. Koos If Kindlustusega pakub Safely spetsiaalselt üürileandjatele välja töötatud kindlustust, mis sisaldab:
  • üürniku sissetuleku kaotuse kaitset;
  • üürniku poolt tekitatud kahjude kaitset;
  • üüritulu kindlustus kuni 6 kuud;
  • 24/7 väljasõit kahju ennetavaks koduabiks.
Safely teenust saad proovida tasuta kuni 5 üüripinna haldamiseks. Ühtegi lisakulu ei rakendu ja tasulised teenused on selgelt tähistatud!

Kuidas Safely töötab?

  1. Kuuluta ja leia huvilisi.
  2. Vali sobivaim.
  3. Sõlmi leping ja tee üleandmise akt.
  4. Halda mugavalt koos arvete edastamise ja ööpäevaringse toega.
  5. Lõpeta leping ja alutsa uut ringi.
Vaata lähemalt Safely.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.