Ostureisid maailma igas otsas

Täna on erinevaid reise, kuhu minna, enam kui eales varem. Võib minna kuuajasele džunglimatkale, Kariibi mere kruiisile ning linnareisile.

Linnareisid saab ühendada aga ka šoppamisega. Piiri tagant võib leida riideid, mis ei ole Eestis saadaval ning seda tihtipeale ka palju odavama hinnaga. Nii et miks mitte liita kaks reisi ühte?

Las Vegas – mitte ainult kasiinode külastamiseks

USA oma suure turuga tähendab ühtlasi seda, et valik on suur ning hinnad taskusõbralikud. Šopinguhuvilise sihtpunktiks on outlet’id ehk tehasepoed, kus hinnad on tavalistest poodidest veelgi madalamad. Seetõttu on riigis ka rohkelt ostuparadiise.

Üks koht, kuhu sammud seada, on Nevada osariigis asuv maailmakuulus Las Vegas. Kõik teavad Las Vegast kui hasartmängupealinna, ent lisaks kasiinodele on seal ka suuri ja säravaid ostukeskuseid.

Kaks suuremat on Las Vegas Premium Outlets North ning Las Vegas Premium Outlets South. Kahe outlet’i peale kokku on ligi 300 erinevat poodi! Sinna saab väga lihtsalt ka ühistranspordiga Stripilt, kus asuvad enamik kasiinosid. Kui tahad aga Stripi piirkonda jääda, siis on märkimistväärt pood Fashion Show Mall ning eri kõrgmoe poode Crystals keskuses.

Linna suurim kasiino ning hotell on Golden Nugget.

Kui sa ei ole varem kasiinodes käinud, võib just selle külastus olla suurepärane punkt kogu reisile. Enne reisi saad end viia mängudega kurssi online kasiinos.

Berliin – hubase atmosfääriga suurlinn

Saksamaa on suurepärane koht, kuhu minna nii kultuuri-, loodus- kui ka linnareisile ning nii ühe kui teise saab ühendada šopingureisiga. Ida-Saksamaal asuv pealinn Berliin on mugavalt lähedal. Sinna saab kiire otselennuga Tallinnast, võib ka autoga sõita ning tegu on linnaga, mille külastamine ei tekita rahakotti hiiglaslikku auku.

Ainuüksi Berliini kesklinnas on juba piisavalt võimsaid keskuseid, igaühel oma eelised ja isikupära. KaDeWe, pikema nimega Kaufhaus des Westens, on elegantne kaubamaja, mis on šoppajaid oodanud alates 1907. aastast.

Uuem kaubanduskeskus on The Berlin Mall, kuhu pääseb väga kergelt nii oma sõidukiga, jala kui ka ühistranspordiga.

Berliinist veidi välja sõites ootab aga Berlin Designer Outlet, kust leiab märkimisväärse allahindlusega tuntud firmade ja disainerite tooteid (nt Marco Polo, Hugo Boss, Escada) ning seda igale pereliikmele.

Dubai – tõeline eksootika modernses võtmes

Eksootlisest riigist saab endaga kaasa tuua põnevaid riideid, odavat tehnikat ja aksessuaare, mis meenutavad ägedat puhkust ka tükk aega hiljem. Ning kuigi Dubai on teadatuntud kui kallis sihtkoht, ei pruugi reis liiga kalliks osutuda, kui reisi planeerida ning odavamaid variante valida.

Ostukeskusena on Dubai Mall oma 1200 poega maailma suurim kaubanduskeskus. Ent seal on teha palju muudki, kui ainult ostelda. Dubai Mall on riikliku tähtsusega vaatamisväärsus, kus on erinevad hotellid, rohkelt galeriisid ja ka äriettevõtted. Ja muidugi äärmiselt märkimisväärne Dubai Aquarium.

Samal ajal on võimalus külastada traditsioonilisi turge. Kõige populaarsem on Deira Souks. Ole valmis selleks, et turul osteldes on ostuprotsessi üheks loomulikuks osaks hinna tingimine.

Selle vahelejätmine tähendab, et jätad müüja ilma kauplemisrõõmust ning maksad ise tunduvalt rohkem, kui oleks võimalik. Hea on meelde jätta teisedki ostukohad: Souk Madinat Jumeirah, Mall of the Emirates ning Mercato.

Dubaid on hea külastada siis, kui Eestis on aasta pimedamad kuud. Sel ajal ootab Dubais sealne talv – säravsiniste taevaste ja mõnusa soojusega. Kui arvad aga, et suudad Dubai suvega toime tulla, siis suvistel aegadel on odavamad hinnad ning korralikud allahindluskampaaniad.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.