Õhtu, mis viib keele alla! Iris Janvier teeb naistele Pärnus glamuurse üllatuse

Kõige erilisem naistepäev on Hedon spaa-hotellis.Foto: Hedon SPA & Hotel

Praegusel segasel ja äreval ajal võiks daamidele olla lausa kohustuslik end tõeliselt ära hellitada. Ja millal veel kui mitte naistepäeval? Kuidas kõlab luksuslik nädalavahetus spaa-hotellis, tipptasemel moeelamus ja elegantne õhtusöök, mida saadab hea muusika… 

Mood, maitsed ja muusika

Just selline võimalus avaneb 5. märtsil Pärnu rannas asuvas Hedon spaa-hotelli restoranis Raimond, mis on saanud nime meie romantikust helilooja Raimond Valgre järgi. Muusikahõngulises restoranis saab õhtul kella kuuest nautida peakokk Marko Lumera neljakäigulist õhtusööki, mis igal gurmaanil keele alla viib. 

Maitsenaudingute järel saavad rikastatud ka kõige teravamad moemeeled. Naiseliku stiiliga kodumaine moemaja Iris Janvier toob lavale kollektsiooni ning terve nädalavahetuse on üleval ka tema pop-up-pood, kust riidekappi midagi erilist lisada. Eesti naiste südamed võitnud Janvieri rõivaid iseloomustab ajatult šikk stiil, mis naiseliku energia tuliselt elama paneb. Moemaja looming sobib kui valatult Hedoni atmosfääri, kus ajalooline on ühendatud modernsega. 

Iris Janvieri stiil on ajatu ja šikk.Foto: Iris Janvier.

Loomulikult käib moe ja glamuuriga käsikäes hea muusika. Naised, teie pärast sõidab Pärnusse popartist Karl-Erik Taukar ning vahepalaks keerutab plaate DJ Maido Möls – biidid kõlavad kogu õhtu. 

Ajaloolisus ja modernsus käsikäes

Miks mitte võtta endale terve nädalavahetus ja kõik argimõtted seljataha jätta? Nagu mainitud, kohtuvad Hedon spaa-hotellis vana ja uus harmoonilises kooskõlas. Ajaloolises mudaravila hoones saab nautida kõiki spaamugavusi ja end korralikult hellitada.

Pärast pikka õhtut saab end spaas välja puhata.Foto: Hedon SPA & Hotel

Et endale eriliseks päevaks koht tagada, tuleb tegutseda kohe, sest kohtade arv on piiratud ning osa laudu juba broneeritud. Et glamuursest õhtust mitte ilma jääda, võta ühendust Hedoni müügiosakonnaga telefonil +372 449 9021 või osta pilet internetist

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.