Kas oled otsimas oma sõbrale sünnipäevakinki aga ei tea mida kinkida?

Nutitelefoni aksessuaarid on nii praktilised kui ka stiilsed lahendused igale nutitelefoni kasutajale – seepärast on need ka ideaalselt kingitused mistahes vanuses lapsele või täiskasvanule.

Telefonikaaned

Telefonikaaned on vajalikud elemendid igale nutitelefoni omanikule, kes soovib oma telefoni kaitsta igasuguste vigastuste ja kriimustuste eest. Lisaks sellele on telefonikaaned igati praktilised lahendused – eriti kaaned, kuhu vahele saad lisaks mahutada ka kaarte, mis toimib justkui rahakoti eest.

Kui oled otsimas oma sõbrale kingitust, pööra kindlasti tähelepanu millised värvid ja stiilid võiksid Sinu sõbrale meeldida.

Kaasi on olemas mitmetes põnevates kui ka tagasihoidlikemas disainides, mille seast leiab kindlasti igaüks endale või sõbrale sobiva. Kuna valik on lai, tasub lähemalt valikuga tutvuda siin.

Telefoni hoidja

Kui Sinu sõber reisib palju või on ka kodulinnas tema peamiseks transpordivahendiks auto, siis on telefoni hoidja kindlasti tema jaoks praktiline element, mida igapäevaselt kasutada.

Hoidja aitab telefoni asetada rooli kõrvale nii, et saaksid mugavalt hoida pilk peal GPSil, muusikal või muudel olulistel teadetel. Pea aga meeles, et see ei anna õigust telefoni roolis kasutamiseks!

Nutikad kindad

Kuigi käes on suvi, ei ole halb mõelda paar kuud ette – nutikad kindad valmistatud materjalidest, mis aitavad puutetundlikku telefoni kasutada külmal talvel nii, et Sa ei peaks kindad käest võtma. Maksimaalne mugavus on kindlasti kink, mida igaüks sünnipäevaks või muuks puhuks soovib.

Juhtmevaba laadimisalus

Kaasaegne tehnoloogia võimaldab avastada maailma, mis on muutmas meie elu tunduvalt mugavamaks ja lihtsamaks.

Juhtmevaba laadimisalused töötavad ilma juhtmeta – lihtsalt aseta telefon alusele ning telefon hakkab ise automaatselt laadimine. See kingitus on suurepärane sõbrale, kes ei salli juhtmeid, kuid armastab lihtsat, mugavat ja kaasaegset elustiili.

Sonar süsteem kalapüügiks

Kui Sinu sõbra üheks kireks on kalalkäimine, siis see solar süsteem meeldib talle kindlasti. Sonar ujub veepinnal ja edastab teavet põhja struktuuri, sügavuse, vee temperatuuri, kalade ja veetaimede kohta otse telefoni.

Ühenda solar süsteem telefoniga ning aseta sonar vette – läbi WiFi ühenduse on Sul võimalik reaalajas positsioneerida ja kaardistada, kasutada erinevaid režiime, tuvastada kalu, jälgida kalendrit ja isegi kuufaase.

Nutitelefoni VR süsteem

Virtuaalne reaalsus on selle aja mängumaailma suurimaks trendiks – see annab võimaluse põgeneda videomängude maailma, mis tundubki justkui reaalsus.

Mängi erinevaid videomänge koos nende prillidega ning koge mängimist täiesti uuel tasemel. Kui Sinu sõbra hobiks on videomängude mängimine, meeldib see talle kindlasti.

Nutikell

Tänapäevases nutimaailmas on igaühe prioriteediks olla alati kursis kõige toimuvaga.

Seepärast vaatame sageli oma telefoni, et olla krusis iga teatega, mis telefoni tuleb – nutikell pakub võimalust jätta telefon kotti ning olla kursis teadetega läbi nutikella.

Kui Sinu sõbra hobiks on näiteks sportimine, on nutikell talle kindlasti praktiline kink – see aitab hoida peal oma sportlikel saavutustel ja tulemustel nagu läbitud kilomeetrite arv, sammude arv, kaotatud kalorid, pulss ja palju muudki.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.