Sisuturundus

Kvaliteetkudumite erikollektsioon: Norrison by Britta Laumets-Merila

Foto: Herkki-Erich Merila

Norrison Knitwear on juba üle 25-aastase kogemusega kohalik rõivabränd, mille disain, tootmine ja arendus toimub läbinisti Eestis. Kaubamärgile on klientide silmis lisanud prestiiži kvaliteetsetest lõngadest valmistatud kestlikud kudumid ning jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik kodumaal tootmine.

Põhjamaiselt minimalistlik, kuid ilmekas

Norrison on juba aastakümneid tulnud igal hooajal välja stiilsete kudumikollektsioonidega. Äsja valmis erikollektsioon koostöös endise Ivo Nikkolo peadisaineri ja kuldnõela nominendi Britta Laumets-Merilaga.

Stiililt pigem põhjamaiselt minimalistlik ning ilmestatud ka Laumets-Merila varasemat loomingut iseloomustavate kergete vimkadega, on kollektsiooni kuuluvad kudumid lihtsa ja avara vormiga ning hõlpsasti kantavad. 

Laumets-Merila peab oma moeloomingu juures eelkõige oluliseks esteetilist ilu, samas ka toote mugavust, kvaliteeti ning emotsiooni, mida mingi kindla riideeseme kandmine tekitab. Moekollektsiooni värvigammas võib tajuda põhjamaise looduse jõulisi mõjutusi – tume metsaroheline, öösinine, esimese lume hall ja lootusrikas helesinine moodustavad üheskoos mõnusalt värske ja modernse kombo. 

Ka erikollektsioon on jätkusuutlik

Norrisonile läbi aegade omaks saanud jätkusuutlikkus ja keskkonnasõbralikkus on esindatud ka Laumets-Merila loodud erikollektsioonis. Eelkõige kajastub see kasutatud materjalides ning disaini ajatus keeles. Kui midagi on siia ilma juba kord loodud, peaks see olema esteetiline ja kvaliteetne, et võimalikult kaua kesta ja kasutajat rõõmustada. 

Kui soovid olla kursis Norrisoni värskeimate uudiste ja eripakkumistega, jälgi brändi  Facebooki ja/või Instagrami kontot ning liitu uudiskirjaga Norrisoni kodulehel.

Kõik kodumaise disaini austajad, kel huvi meriinovillaseid kvaliteetkudumeid kohapeal uudistada, võivad oma sammud seada Kristiine või Ülemiste keskuste butiikide ning Telliskivi 60/2 D-korpuse I korruse poole, kus asub firma esindussalong.

Disain ja stilistika: Britta Laumets-Merila

Fotograaf: Herkki Erich Merila 

Meik ja soeng: Triin Leppik 

Modell: Anna Maria Tuisk (AL Model Management)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.