Sisuturundus

Külmavares, Armuvares, Unevares – sinu uued sõbrad, kui vajad jäisel ajal sooja kaisutust

Külmavares on sinu pehme kaaslane igas olukorrasFoto: Külmavares.

Talv on jõudnud haripunkti ning veel pole lootustki, et külm ja kõle aeg taandub. Kui tahad tunda end soojalt ja hoitult, siis tuleb sulle seltsi hea kaaslane Külmavares. 

Niiske ja jahe aeg, suured küttekulud ja siis äkki ilmub päästev Külmavares! Kodumaal disainitud üleelusuurune pusa haarab su hellalt oma embusse jahedatel õhtutundidel, suvistel väliüritustel või telkides, aga ka kodus filmiõhtul diivanil lösutades. Viimasel juhul on eriti hea see, et reklaamipausi ajal ei pea sa snäkkide järele minemiseks sooja teki alt välja pugema – Külmavares tuleb sinuga igale poole kaasa. 

Külmavares hoiab sind iga ilmaga.Foto: Külmavares.

Koorilaulja Gelli Melzar kinnitas, et pusa on tõesti väga mõnus, soe ja pehme kaaslane igal hetkel. “Jõuluajal kooriproovis külmas kirikus olin koorikaaslaste lemmikinimene, sest ma olin nii soe,” meenutas Melzar. 

Pusa on kaetud väljastpoolt flanellfliisiga ja seest soojendab sind šerpafliis. Just sellise komboga tunned end igas olukorras soojalt ja hoitult – teist seesugust juba naljalt ei leia. Külmavaresed, kes tee sinu koju leiavad, on pakitud spetsiaalsesse puuvillasesse kotti, kuhu saad ta ka hiljem tagasi pista.

Taliujujate lemmik

Supervares ei karda tuult ega vihma – hoopis vastupidi, ta astub neile täie rauaga vastu, hoides oma peremehe kuiva ja soojana igas maapealses olukorras. See vares on asendamatu sõber talisuplejatele, surfajatele, veesportlastele ja kõigile teistele, kes ei lase enda tegemisi ilmal dikteerida. 

“Mis taliujujal muud ikka vaja kui külm vesi, rõõmus meel ja üks hea soe nahk pärast ümber tõmmata,” ütles Supervarese sõber Liisi Kõrtsini. Jope rüpes on piisavalt ruumi riiete selga panemiseks pärast karastavat ja kosutavat talisuplust. Võid olla kindel, et halba ilma ei ole olemas – on vaid piirid, mis sa endale sead. 

Supervares ei karda tuult ega vihmaFoto: Külmavares.

Midagi unimütsidele

Unevares on pesakonna kõige suurem kaisusõber. Ei ole mingi ime, et isegi filmiõhtul tema embuses mesimagus tukk peale tuleb. Unevares kaisutab sind igas asendis, seega ei pea sa kunagi muret tundma, et külge keerates tekk maha kukub. 

UnevaresFoto: Külmavares.

Jaga soojust kallimaga

Peagi on käes sõbrapäev, mille puhul on sellest nädalast saadaval sõbrahinnaga paitav Armuvares. Armuvares on vareste pere kõige temperamentsem linnuke – tema karv on edevalt punane, et äratada tähelepanu ka teistes. Ta haarab su oma pehmesse embusse ja hoiab sind alati soojas, kui mitte öelda lausa kuumas. Valides pusa e-poest, saad lisada juurde ka kaardi “heale sõbrale” või “kõige kallimale” ja saata pusa otse kingisaajale. 

Kõik tooted on praegu laos olemas ja jõuavad üle Eesti sinuni paari päevaga. Vali endale või sõbrale pehme kaaslane SIIT

Armu- ja unevaresedFoto: Külmavares.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.