Sisuturundus

Kuidas valida täiuslik sõrmus, mida kinkida kallimale valentinipäeval?

Pole olemas teist nii romantilist päeva aastas, kui seda on valentinipäev – 14. veebruar on iga romantikasõbra lemmikpäev ning ühtlasi üks parimaid aegu selleks, et küsida kallimalt see kõige olulisem küsimus.

Selle asemel, et tähistada kaunist päeva lillede ja šokolaadiga, vali tänavu kingituseks midagi pikaajalist. Tunnete sügavuse näitamiseks tasub mõelda kvaliteetsetele ehetele, mis tõestavad, et soovid veeta enda kallimaga terve elu.

Kuidas aga valida välja see üks ja ainus sõrmus, mis esindaks kõike ülalmainitut? Alljärgnevalt anname mõningaid nõuandeid, et saaksid valida enda kallimale täiusliku sõrmuse, mis näitaks sinu tunnete sügavust kõige paremal viisil.

Vali sümboolse tähendusega sõrmus

Esimese sammuna tasuks mõelda sõrmuse tähendusele – sellele, mida sõrmus esindab. Võib-olla on sinul ja sinu kallimal mõni ühine sümbol, mis on teie mõlema jaoks olulise tähtsusega? Vastavalt sellele saad pöörata tähelepanu ainult sellistele sõrmustele, mis sisaldavad vastavat sümbolit ning muudad valiku tegemise kordades lihtsamaks.

Teine võimalus on valida aegumatu sümboliga sõrmus. Üks parimaid valikuid on lõpmatuse märgiga sõrmus nagu see kaunis kuldsõrmus. Lõpmatuse sümbol kujutab endas kõike, mida soovid oma kallimale väljendada: see näitab, et soovid olla temaga igavesti ühendatud.

Rubiiniga ei saa minna alt

Ka kalliskividega seondub rikkalik sümboolika, mis võib sind inspireerida valiku tegemisel. Kõige tuntumad kalliskivid, mis sobivad täiuslikult oma tunnete avaldamiseks, on rubiinid, mille rikkalik punakas värv on olnud aastasadu armastuse ja kire sümbol.

Rubiinid kuuluvad vääriskivide hulka ja on ühed kõige haruldasemad kalliskivid, mistõttu on need ka märksa kallimad kui mitmed teised kalliskivid. Kõige ihaldatumad on sügavpunased rubiinid, kuid need kirglikud kalliskivid võivad olla isegi roosad.

Kui valid rubiiniga kuldsõrmuse, eriti punasest kullast valmistatud variandi, võid olla kindel, et su kallim on sellest rabatud.

Pane tähele kallima eelistusi

Õige sõrmuse valik läheb aga märksa kaugemale õige kalliskivi või sümboli valimisest. Faktorid nagu metall, kalliskivi lihv, karaat ja üldine stiil on samamoodi määravad omadused. Kuna igaühel on erinev maitse, on raske eeldada, millist sõrmust võib su kallim ihaldada. Mida sel juhul teha? Eks ikka minna koos kallimaga ostlema!

Ei, selle all ei mõtle me seda, et suunduksid valentinipäeva kingitust ostma koos kallimaga. Parim variant on hoopis minna ostukeskusesse jalutama paar nädalat enne tähtsat päeva. Suunduge koos erinevatesse poodidesse, sealhulgas ka juveelipoodidesse, ja proovi delikaatsete küsimustega välja selgitada, mida kallim eelistab. Kas talle meeldivad rohkem kuld- või hõbeehted? Kas ta eelistab laiema või kitsama stiiliga sõrmuseid? Kas talle meeldivad ovaalsed kalliskivid või teemantilaadse lõikega rubiinid?

Teine variant on piiluda kallima ehtekarpi või jälgida tema igapäevaseid ehete eelistusi. Kui pöörad rohkem tähelepanu, saad kindlasti teada, milline sõrmus sobiks kõige paremini.

Et vähendada ostlemisega kaasnevat peavalu, tasub uurida ehteid kvaliteetsetest juveelipoodidest, nagu näiteks Jahonts, kust võid leida sadu kauneid sõrmuseid. Kui soovid veebipoes nähtud ehteid oma silmaga lähemalt näha, võid suunduda ka Jahontsi poodidesse, mis asuvad üle kogu Eesti – Tallinnas, Tartus ja Narvas. Ära aga oota kaua valikuga, kuna valentinipäev on juba ukse ees!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.