Foto: Shutterstock.

Koduseinte vahele jäämine ei pea tähendama kogu elu seiskumist, vaid võib anda inimesele hoopis aega tegeleda uute hobide ja võimalustega. Kuigi kasiinod ja muud meelelahutusasutused on juba pikalt suletud, mängitakse internetis endiselt sama aktiivselt või veelgi enam kui varem.

Enne mistahes keskkonnas oma õnne proovile panekut tuleks endale selgeks teha, milline netikasiino just sulle sobib.

Üks väga oluline punkt, millele juba kogenumad mängurid netikasiinot valides rõhku panevad, on kasiino boonused. Boonused on ühtlasi ka üks levinuim vahend, mida uute mängijate meelitamiseks kasutatakse – kasiino reklaamib eriti magusat sissemakseboonust või muud kampaaniat, tekitades sedasi mulje, nagu saaks sedasi keskkonnas vaat et tasuta mängida.

Tegelikult tuleks boonuseid vaadata kui sooduspakkumisi, mis kehtivad kindlate tingimuste täitmisel. Kuigi boonuseid kasutatakse ära uute mängijate meelitamiseks, saavad kasutajad neist siiski kasu lõigata, näiteks tasuta spinnide, raha või hoopis millegi muu näol.

Kuna sooduspakkumised meeldivad praktiliselt igaühele, panevadki veebikasiinod neile üha enam rõhku. Samal põhjusel on ka erinevate boonuspakkumiste seast parimate väljaselgitamine aina keerulisemaks muutunud.

Esiteks tuleb vahet teha boonuse liikide vahel. Üldjuhul mõeldakse “tervitusboonuse” all sissemaksuboonust, mille saamiseks ja kasutamiseks tuleb kasiinosse sissemakse teha. Päris tasuta boonuseid üldjuhul välja ei jagata, kuid erandeid võib siiski leida.

Kõige olulisemaks nõudeks lisaks sissemaksele on enamikel kasiinoboonustel läbimängimisnõue. See tähendab, et boonuse summa ja sellega võidetud raha tuleb teatud määral enne läbi mängida, kui seda keskkonnast välja saab võtta. Piirangud on mõeldud eelkõige selleks, et juurida välja võimalikud petturid, kes üritavad kasiinoboonuseid kurjalt ära kasutada.

Tavamängijate puhul ei ole läbimängimisnõude täitmine sugugi keeruline, kuid alati tasub tutvuda boonuse täpsete tingimustega, et kõik selge oleks. Et sobiva netikasiino ja boonuste valimine mugavamaks ja lihtsamaks muuta, koondas Casino Bernie kokku nimekirja nii parimatest online kasiinodest kui ka parimate boonuste nimistu.

Erinevate boonuste ja selle kohta, milline netikasiino just sulle võiks sobida, loe edasi siit!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.