Viis levinud viga peitepulka kasutades, mis teevad silmaalused hoopis tumedamaks

Foto: Unspalsh

Enneta probleemi

Jumestustooted on kõik väga toredad ja igatahes suureks abiks, kuid tegelikult pead tumedate silmaaluste puhul keskenduma hoopis selle põhjusele.

Jälgi, et oled piisavalt vett tarbinud ja organism saab toidust kõik vajalikud vitamiinid kätte. Kui seljataga on aga unetu öö, siis võid kohe värskendava silmakreemi järele haarata.

DARPHIN sära andev silmakreem 15 ml 52,99 € (Kaubamaja)

Vale toon

Peitepulk peaks olema enam-vähem sama tooni jumestuskreemiga. Kuid liiga hele värv hoopis rõhutab aukus silmaaluseid! Jaa, ma tean, mis sa mõtled: Yves Saint Laurenti valgustpeegeldav pliiats on ju nii hele. Kuid neidki on erinevaid variante, mille seast endale õige leiad.

YVES SAINT LAURENT
Touche Eclat peitekreem 40,99 € (Kaubamaja)

Kortsud tulevad välja

Kui peitepulk on liiga paksu koostisega ja pealegi oled veel magamata, siis võid kindel olla, et midagi head sealt ei tule. Nahk tõmbub kortsu ja näeb ebaühtlane välja.

Sellisel juhul võid toote sisse segada niisutavat jumestuskreemi ja saavutad niiviisi hoopis loomulikuma ning värskema tulemuse.

Lumene Lähde 24 h niisutav kreem kuivale nahale 13,27 € (loverte.com)

 

Tupsuta kergelt puudriga

Olles suurt vaeva näinud niisutamisega, katmise ja ühtlustamisega, ära unusta kasutada ka kerget viimistluspuudrit. See kinnitab värvi ja nõnda püsib see mitu tundi peal. Kuid ära hoogu mine ja viimistle ainult õrna kihiga, sest muidu leiavad need kortsud ikka kuidagi tee üles.

PIXI Flawless Finishind viimistluspuuder 22,99 € (Kaubamaja)

Värskenda

Paratamatult mõjub ümbritsev keskkond nahka kuivatavana: radiaator huugab, õhus olev saaste ja tolm teevad liiga. Kõigi nende faktorite kiuste pead päeva jooksul jumestust natuke värskendama ja seda mitte toodet uuesti peale pannes, vaid piserdades mõnd mõnusat niisutit.

Kõlab ju väga värskendavalt! Võid selle ise ka vabalt kodus kokku segada veest ja rohelise tee tõmmisest.

Artdeco värskendav näosprei 9,91 €/ 6,93 € (Rosalind)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.