Uudis

Viis ootamatut teksatrendi

Muidugi on sinised teksad puhas klassika. Kuid õnneks võib suvel veidi hullata ja hankida endale omapärasemad püksid või silmapaistva seeliku. Glamour pani kirja selle suve kõige suuremad teksatrendid.

Värviline

Tume teksa alati kindla peale minek, kuid sel hooajal võib leida poelettidelt igasuguseid põnevaid toone: alustades beebiroosa ja lõpetades kulutatud punasega. Ole julge ja hangi endale üks efektne riideese.

Pildiotsingu Monton Seelik TALENTED tulemus
Seelik 19,95 € (enne 49,95 €, Monton)
Teksad 19,99 € (enne 39,95 €, Zara)

 

Traksidega teksad

Kui sa olid lapsena väga moekas, omasid arvatavasti traksidega teksaseid. Ja kindlasti igatsed neid ka teinekord taga … Nüüd on antud sellistele pükstele taas roheline tuli. Seega mine poodi ja lusti rahuga – traksid on trendikad.

Püksid 39,99 € (H&M)
Teksad 28,99 € (enne 48,99 €, Asos)

Sportlik küljetriip

Kui sa ei julge kanda dresse väljaspool treeningsaali, kuid samas ihaled sportlikuma välimusega pükse, siis on need teksad sulle kui loodud. Kombineeri pükse lihtsa T-särgi ja tossudega (kui oled julgem, siis terava ninaga kontsakingadega).

Püksid 19,99 € (enne 29,95 €, Zara)
Teksad 80 € (Topshop)

Vööga

Suurepärane kaks ühes kooslus: sa ei pea vaevama pead sellega, kust leida seelikule või pükstele ideaalselt istuv vöö. Eeldatavasti on sellest muidugi ka rõivaeseme üles hoidmisel kasu …

Püksid 25,99 € (Stradivarius)
Seelik 34,99 € (Missguided, asos.com)

Põnevad sääred

Mine tea, ehk oled seni piirdunud üles keeratud säärtega, kuid nüüd annab teksamood sulle täiesti vabad käed. Seejuures lase fantaasial lennata: kui tahad, kanna “näritud otstega” pükse, kui soovid, osta endale alt hargnevad teksad.

Püksid 29,95 € (Zara)
Püksid 131 € (enne 438 €, Marques’ Almeida, matchesfashion.com)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.