Uudis

Viis nippi, kuidas pariisitarid hoiavad end dieeditamata vormis

Foto: Unsplash

Mis teha, pariisitaride laitmatut stiilitunnetust ja vormi kiidetakse ning üritatakse järele aimata. Byrdie reastas peamised nõksud, kuidas hoiavad end suurlinna elanikud vormis.

Nad ei keela endale midagi

Hea toit ja vein kuuluvad Prantsuse kultuuri juurde. Nii ei arva ka kohalikud, et peaksid millestki loobuma. Kui juba minnakse õhtul restorani, peab nautima kõike, mida lauale tuuakse. Tõsi, väikestes portsjonites ja iga ampsu reaalselt nautides, mitte toitu alla kugistades.

Foto: Unsplash

Loe ka: Piisab vaid viiest esemest, et näha välja kui ehtne pariisitar

Pidev planeerimine

Selleks et kaloritega mitte liialdada, planeerib ehtne pariisitar oma päeva ja vaatab üle ka menüü. Prantsuse modellist Instagramistaar Jeanne Damas rääkis Vogue’ile, et kui kavatseb minna õhtul veinitama, ei joo ta päeval mahla ega söö puuvilju.

A post shared by Jeanne (@jeannedamas) on

Loe ka: Seitse prantslaste sisekujundusreeglit, mis jätavad mulje, et šikk kodu on sündinud igasuguse pingutuseta

Kõik algab juba lapsepõlves

Kas tead, keda peab pariisitar oma suurimaks eeskujuks? Loomulikult ema, kes talle juba väiksena õpetas, et peab sööma korralikult puu- ja juurvilju ning hoolitsema näonaha eest (eemaldades alati õhtuti meigi!).

Foto: Unsplash

Ainult värske kraam

Ideaalne pariisitar jumaldab kohalike talunike toodangut. Nii käib ta alati võimalusel turul, et osta sealt värskeid juur- ja puuvilju ning kala või liha. Igasugused poolfabrikaadid ei tule kõne allagi. Ja loomulikult joob ta päevas vähemalt poolteist liitrit vett.

Foto: Unsplash

Loe ka: Võta snitti Prantsuse modellide trendikatest tukastiilidest

Jalutamine teeb head

See on üks suurlinna võludest – miski pole liiga lähedal. Nii kõnnivadki pariisitarid ühest kohast teise, kasutamata ühistransporti. Ja kui satuvadki trenni, keskenduvad peamiselt sellele, et tunneks end treenides hästi (ehk teisisõnu: higi-veri-pisarad pole päris nende teema).

Foto: Unsplash

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.