Uudis

Viis asja, mida ei tohiks kunagi riidekapist ära visata

Vida Press

Me kõik vajame oma riidekapis aeg-ajalt üht suurpuhastust, aga enne, kui teed puhta töö, koosta nimekiri asjadest, mida soovid alles jätta. Esiotsas võiksid olla esemed, millega seoses sul on head mälestused või asi, mille soovid pärandada (tulevasele) lapsele.

Me ei soovita alles jätta iga kleiti, ehet, T-särki, millel on mingi tähendus su jaoks. Kuid enne, kui otsustad hüvasti jätta oma asjadega, veendu, et sa ei kahetseks otsust.

Tõime välja viis olulist asja, mida mitte ära visata. Pole vahet, mis hooaeg või aasta on, need on üsna erilised ja väärt hoidmist.

1. Sentimentaalse väärtusega ese
Pross, mille su vanaema sulle andis. Või hoopis T-särk, mille isa sulle ostis, kui esimest korda koos jalgpallimängu vaatama käisite. Sellistel riietel on sentimentaalne väärtus ja neid ei saa asendada. Isegi kui sa neid kogu aeg kanna, elab mälestus neis edasi.

Zara

2. Vintage-särk
Sinu kollektsioon vintage- või bändisärkidest tuleb kasuks. Saad kanda neid öösärgi asemel või sobitada lemmikteksade või -seelikuga, et muuda outfit omapärasemaks. Muide, need on mitmete staardide ja moegurude garderoobis olulisel kohal.

Olivia Wilde. (Vida Press)

3. Kõige mugavamad teksad
Jaa, uusi võib alati osta,  kuid igas kapis leidub paar, millest on raske loobuda. Sa tead küll – need, milles su tagumik näeb suurepärane välja ja mida paraku enam poodidest ei saa. Kui see on nii, siis kindlasti ära viska neid ära.

Mango

4. Nahkjakk
Nahkjakk muutub iga aastaga ägedamaks. Niigi raske on leida sellist, mis istuks nagu valatult ja mahuks su eelarvesse. Seega – kui oled lõpuks ideaalse tagi leidnud, ära loobu sellest nii kergesti. Tagi on raskem leida, kui sa arvad.

Zara

5. Eseme, mida tahaksid pärandada tütrele 
See on õigemini parim põhjus millegi alles hoidmiseks. Mine tea, ehk on selleks vanaemalt saadud sõrmus või pulmakleit.

Alessandra Ambrosio tütrega. (Vida Press)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.