Uudis

Videotest: mida arvatakse Gucci uuest parfüümist tegelikult?

Foto: tootja

Kevadel tuli müügile uus naisteparfüüm Gucci Bloom Acqua Di Fiori. Seda tutvustatakse kui meeliülendavat lõhna, mis kandvat endas puutumatu ilu puudutust. Käisime tänaval inimestelt uurimas, milliseid tundeid uus tulija neis tegelikult tekitab.

GUCCI Bloom Acqua di Fiori EdT 50 ml 87,99 € (Kaubamaja)

Tootja ütleb: Parfüümi Gucci Bloom uues peatükis avanevad tõelised suhted ja sidemed. Originaallõhna põhjal loodud rohevärske Gucci Bloom Acqua di Fiori ülistab nooruse ja sõpruse vitaalsust ja energiat. Tipunoodid avanevad rohelise galbani ja õrnhõrkude mustasõstrapungade uue ja intensiivselt veevärske roheakordiga. Galbanilehtede delikaatselt muskuseliste toonide taustal lööb mustasõstra lehtede habras vürtsikus eriti kaunilt helisema.

Mood ütleb: Tegemist on parfüümiga, mis mõjub kohe äärmiselt värskelt. Alguses jääb võrdlemisi intensiivselt peale, kuid mõne aja möödudes muutub  aroom pehmemaks. Meenutab kevadist aega ja värskelt niidetud orasheina – seda selle kõige paremas mõttes.

Testijad arvavad: Peamiselt toodi välja parfüümi magusus, mis jäi toimetusel meil küll tuvastamata. Oli ka neid, kelle jaoks mõjus lõhn õrnalt, kuid leiti ka, et tegemist on küllaltki vänge aroomiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.