Uudis

Into the Valley viib muusika, kunsti ja toidu maailma kõige ebatavalisematesse paikadesse – sel suvel Rummu karjääri

Rummu karjäär. Foto: Beata

Into the Valley on butiikfestival, mis sai alguse Rootsis ning mille eesmärgiks on tuua muusika, kunst, tehnoloogia ja toit maailma kõige ebatavalisematesse kohtadesse. Rummu karjäär seda kindlasti on, sest ta on kuulus oma kristallselge vee ja ebatavaliselt müstilise koha poolest.

Esimene festival toimus 2015. aastal Dalhalla amfiteatris, mis asub endises lubjakivikarjääris Rootsis. Sellel ja järgmisel aastal toimub festival veel neljas erinevas paigas maailmas peale Rummu: Rootsis Nynashämni mahajäetud tsemenditehases, Lõuna-Aafrika Vabariigis The Castle of Good Hope’i nime kandvas kindluses Kaplinnas ning kahes teises kohas, mis on veel avaldamisel.

Festival Into the Valley toob endaga kaasa 69 artisti. Kolme päevase festivali jooksul tuuakse kokku house-ja technomuusika tippud, kellest tuntumad on: Marcel Dettmann, The Black Madonna, Dixon, Scuba, Ricardo Villalobos, Recondite, Jeff Mills, Answer Code Request, Cobblestone Jazz, Recondite, Answer Code Request, Anthea.

“Kui ma esimest korda Rummu karjääri nägin, siis teadsin, millised artistid sinna sobiksid. On oluline luua sünergia koha ja muusika vahel, et kõik jookseks omavahel ideaaselt kokku ning olen kindel, et meil õnnestus see selle line-upiga,” ütleb festivali ellukutsuja Mattias Hedlund.
“Kõik, kes tahavad tantsida õnneliku või spooky house järgi kristallselge veel kõrval, saavad seda teha ja kõik, kes eelistavad kuulata Detroit technot saavad minna tehase majja. Kui eelistad briti helisid või saksa toone, siis meil on lisaks veel kaks lava, mille vahel valida. Keegi ei pea pettuma,” võtab Mattias kokku.

Vaata lähemalt www.musicgoesfurther.com

20% soodustusega pileteid saab osta siit: http://ej.uz/IntoTheValley

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.