Uudis

Uus Chaneli käekott, mida iga moearmastaja sellel suvel kannab

Chanel

Chanel ei ole teinud suuri muutusi käekottide disaini osas alates 2011. aasta Chanel Boy’st, aga nüüd on moemaja välja tulnud kotiga Chanel Gabrielle, mida nägime kevad-suve kollektsiooni esitlusel.

See tepitud kott on saanud nime Coco Chaneli järgi. Kuigi enamik meist tunneb teda Coco nime all, siis moeikooni tegelik nimi oli Gabrielle. See on sobilik nimi sellele modernsele, elegantsele ja funktsionaalsele kotile.

Chanel Gabrielle tuleb mitmes toonis ja on saadaval neljas erinevas stiilis: seljakotina, rahakotina, klassikalise hobo ja suure poodlemiseks perfektse käekotina. Mis tõstab ta teistest disaineri käekottidest esile, on unikaalsed regulaaeritavad rihmad. Sa saad reguleerida rihmasid nii, et saad neid kanda kolmel erineval viisil: üle õla, üle keha või mõlemat samal ajal.

See kott on ühtlasi kehaaksessuaar ning korraga ka ilus ja praktiline.

“Gabrielle ei ole lihtsalt nimi: see on kutse kõikidele naistel, et nad usuksid iseendase ja kuulaksid enda häält,” ütles Chaneli moemaja koti tutvustuses. Foto: Fashionela

Me ei ole üllatunud, et see kott on võitnud tänavastiili staaride ja moegurmaanide südamed ehkki koti hind on ligi 3000 eurot.

Chanel
Seljakott 3000 $ (neimanmarcus.com)
Shopper stiilis kott 4100 $ (neimanmarcus.com)
Suur hobo stiilis kott 4000 $ (neimanmarcus.com)
Suur hobo stiilis kott 4000 $ (neimanmarcus.com)

A post shared by Akanksha Redhu (@akanksharedhu) on May 29, 2017 at 10:52am PDT

A post shared by Vivid Wu (@vivid) on Jun 2, 2017 at 8:32pm PDT

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.