Uudis

Uus äpp ütleb täpselt, mis toimub lennukiakna taga pilvede all

Kui järgmine kord lennukiaknast tehtud foto Instagrami postitad, võid täie kindlusega ka juurde kirjutada, mis koht pildil pilvede all peidus on. Foto: Vida Press

Uus rakendus teeb lendamise palju põnevamaks või vähemalt harivamaks.

Pole midagi toredamat, kui päikesepaistelise ilmaga istuda aknaalusel ismel ja vaadata all mööda libisevaid mägesid ja linnu. Aga mis kohad need on? Veel raskem on seda olnud mõistatada öistel lendudel, kui all vilguvad üksikud tulukesed ja täietsi võimatu pilvises taevas.

Aga kui sa järgmine kord lennukiaknast tehtud foto Instagrami postitad, võid täie kindlusega ka juurde kirjutada, mis koht pildil on, kirjutab Travel+Leisure.

Tänu  Shane Loefflerile, kes ühel päeval koju Minnesotasse lennates tahtis teada, mis kohad need ikkagi on, mida ta pisikesest lennukiaknast näeb, on nüüd olemas rakendus, mis teab vastuseid.

Flyover Country on nüüd saadaval nii Google Play’s kui ka App Store’is.
Reisija peab lihtsalt sisestama, mis kohtade vahel ta lendab ning telefoni sisse ehitatud GPS aitab rakendusel kindlaks määrata, mille kohal parasjagu viibitakse. Rekanduse kasutamiseks ei ole vaja kallist lennukiwifit ja seda saab tegelikult kasuatada ka maa peal, näiteks pikkadel automatkadel või ükskõik millisel muul avastusretkel.

Rakenduse arendusmeeskond plaanib lisada ka astronoomia-alast infot, mida saaks kasutada öiste lendude ajal teada saamaks, mis tähtkujud või aknasse paistavad.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.