Tradehouse ostab teiste seas Löwengrip’i ning Björk & Berriest maale toova ettevõtte

Foto: tootja

Tehingu tulemusena omandab Tradehouse Scandinavian Brandsist sajaprotsendilise osaluse.

Tradehouse’i juhatuse liige Laura Kuldkepp sõnas, et uute brändide lisandumine tugevdab turuliidri positsiooni veelgi. “Osa Scandinavian Brandsi esindatavatest brändidest oli Tradehouse’i tootevalikus juba varem, kuid nüüd on meil hea meel olla veelgi rohkemate Skandinaavia kaubamärkide ametlikuks esindajaks Eestis, Lätis ja Leedus,” kommenteeris Kuldkepp. 

Scandinavian Brandsi juhatuse liige Karin Kukk sõnab, et Tradehouse’iga ühinemise tõi kaasa omanike soov viia ettevõtte tegevus järgmisele tasemele ja pakkuda Skandinaavia tippmärkidele hüppelauda uutesse kõrgustesse.

Scandinavian Brands on 2016. aastal Kai-Riin Saluste, Karin Kuke ja Annelis Rumi asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis esindab Baltikumis selliseid kaubamärke nagu Löwengrip, Björk & Berries, SG79 STHLM, Atopik Finland, Von Norten, Son Venin, BARR Sweden ja Nakuna Helsinki.  

BaltCapi portfelliettevõte Tradehouse OÜ on Eesti suurim professionaalsete ilutoodete maaletooja ja edasimüüja. Tradehouse’i kaubavalikus on üle 700 brändi ja enam kui 100 000 müügiartiklit. Tradehouse’i mullune käive oli üle 20 miljonit eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.