Uudis

Teleprodutsent Triin Luhats annab suurepärase nipi, kuidas välja näha pikem ja saledam

Foto: Laura Nestor

Selle asemel et treeningsaalides keel vestil ideaalset kaalu taga ajada, soovitab Triin alustada hoopis oma kõnnakust. “Nii uskumatu ja naljakas, kui see ka ei tundu, kuid pidevalt varbad väljapoole käimine muudab pepu pringimaks. Tee proovi, kui ei usu,” naerab Triin.

Triin juhendab ka, kuidas see välja näeb: “Kõigepealt seisa sirgelt, rind ette lükatud, õlad all, kõht sees ja varbad ettepoole suunatult. Seejärel suuna mõlemad jalalabad õige natukene väljapoole.”

Seda järele proovides tuleb tunnistada, et pikkust tuli tõepoolest paar sentimeetrit juurde ja tagumik muutus hetkega pringimaks. Kuidas niiviisi aga kõndida saab? “Tundub veider, kuid sellega harjub ära. Seda ei pea tegema nagu Charlie Chaplin,” juhendas Triin.

Seega tasub kõnnakut kindlasti järele proovida. Alustada võib näiteks sellest, et lähed sellisel sammul kontoris kohvi järele.

Muide, Triinul on üks nipp veel, kuidas ka nahka kaunimana hoida: “Kui jätad näo ja keha pärast pesemist kuivatamata ja lased veel loomulikult nahal kuivada, siis on tulemuseks pringim ja klaarim nahk.“

 

 

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.