Uudis

T1 Mall of Tallinnast leiad peene poe, mis on suunatud ehtsale härrasmehele

T1 Mall of Tallinnas avas uksed omamoodi kauplus Brage by Éstie.Fotod: Brage by Éstie

T1 Mall of Tallinnas avas aprilli hakul uksed kontseptsioonipood, millest võiks asutaja Andrei Sadovoi sõnul saada väljapeetud härrasmeeste kohtumispaik.

Andrei, ida kujutab endast värske kontseptsioonipood Brage by Éstie? Kellele on see suunatud?
Kontseptsioonipood Brage by Éstie kujutab endast väljapeetud härrasmeeste kohtumispaika, kus kohtuvad maskuliinsus ja vabadus. See on suunatud mehele, kellele loeb, milline ta välja näeb, ja soovib rõhutada seda oma sisemise maailma rikkuse kaudu. Meie klient annab au kvaliteetsetele riideesemetele, mille teenistus ei kesta paar kuud, vaid kümneid aastaid.

Mida võib kauplusest leida? Millised brändid on esindatud?
Poest leiab endale pea kõik vajalikud riideesemed, alates lambanahksete jalatsite ja lõpetades alpakavillase salliga. Eesti tegijatest on esindatud Éstie portfellid ja suuremad kotid, Uncle Pauli kingad, Alpaka džemprid ja sallid ning Tuule kosmeetika. Välismaistest brändidest leiab tooteid firmadelt Tiger of Sweden, Eton, Nõberu Of Sweden, UBR, Sebastian Frost.

Kuidas valisite tooteid? Kas valik on lähiajal ka täienemas?
Brändide, kollektsioonide ja toodete valikul oleme lähtunud põhjamaisest kliimast ja siinsete inimeste vajadusest. Kvaliteedi poolest võiksid konkureerida poes müügil olevad asjad maailma tippbrändidega,  aga nende tooted on tehtud lõunamaise inimese kehatüübi ja karakteri järgi.

Meie aga mõistame, et siinne ilm ei ole sama, mis Lõuna-Euroopas, seega peab olema valik sobilik just Eestis elavale indiviidile. Meil on rõõm pakkuda inimesele alternatiivi.

Uusi tooteid lisandub suveni – meil käivad praegu läbirääkimised brändidega, et saada müügile meeste aluspesu, aksessuaare ja lõhnaõlisid. Seejärel ootame juba sügiskollektsiooni.

Milline on toodete hinnaklass?
Premiumklassi omad, näiteks on J. Lindebergi polod 100 eurot, Etoni triiksärgid 150-180 eurot, Tiger Of Sweden ja UBR joped maksavad aga 450-600 eurot. Éstie kottide hinnad jäävad vahemikku 500-1200 eurot. Sebastian Frosti kellade hinnad algavad 275 eurost. Teksad ja püksid jäävad poes 120-150 euro vahele ja ülikond maksab umbes 500-650 eurot.

Täpsemat infot leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.