Uudis

Suitsupply asepresident Nish de Gruiter: “Eesti mehed sätivad end päris palju”

Suitsupply

Suitsupply pakub kõrgmoe brändidega sama kvaliteediga kangastest ja sama korralike õmblusi ja lihvitud detaile, kuid oluliselt soodsama hinnaga. Kõik materjalid on pärit Itaaliast. Poes on saadaval ka laias valikus aksessuaare ja kvaliteetsest vasikanahast kingi.

Poes on kohapeal ka rätsep, kes kohe ülikonna kliendi jaoks sobivaks kohendab. Samuti on võimalus tellida täpselt enda soovidele ja suurustele vastav ülikond.

Uue kaupluse avamise puhul Eestisse sõitnud Suitsupply asepresident Nish de Gruiter on brändi edus siinsel turul kindel, sest trendid soosivad ülikonna kandmist.

Nish de Gruiter.

 

Millised trendid valitsevad hetkel meestemoes?
Ülikonna kandmine casual-stiilis on praegu tohutult populaarne. See on muudetud vähem pidulikumaks sportlike detailide lisamisega.

Näiteks on pintsaku juurde sobitatud valge T-särk, vest ja eest nööridega flannellpüksid, lisaks veel tossud ja seljakott. See kõik jätab kandjast väga noorusliku ja vaba aega nautiva inimese mulje.

Mida peaksid mehed ülikonda ostes kindlasti jälgima?
Kõige tähtsam on hea istuvus. Kui kannad ülikonda, tee kindlaks, et varruka ja pükste pikkus on õige. Oluline on meeles pidada, et need ei ole teksad. Tihti tirivad mehed pükse alla, sest nad on harjunud teksadega.

Kuid pükste kõrgus peaks jääma kaks-kolm näpulaiust nabast allapoole – nii näevad need jalas paremad välja. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et püksid ei oleks hargivahe juurest liiga kottis ega hoiaks liiga ümber.

Kust tuli otsus Eesti turule laieneda?
Meie veebipoest ostetakse hulganisti tooteid ja märkasime, et palju pakke tellitakse ka Eestisse, eriti Tallinna. Nii et andsime fännidele nende enda poe.

Mida teate Eesti meestemoest?
Olles siin varem käinud ja tähele pannud, et mehed on üsna teadlikud sellest, mida nad kannavad. Siin ei ole T-särgi ja teksade kultuur, mehed sätivad end päris palju.

Mis eristab teie brändi teistest konkurentidest?
Meil on vertikaalselt integreeritud ärimudel, mis tähendab, et me disainime, toodame ja müüme ise (ehk tegemist on ettevõtega, mis omab kõike tööstusharus vajalikku tehastest poodideni – toim).

See on sama mudel, mida kasutavad ka näiteks H&M ja Zara, kuid me pakume tipptasemel rätsepatööd. Me ei tee kvaliteedis hinnaalandust. Turult ei leia selle hinna eest parema kvaliteediga toodet, eriti USA-s. Meid hääletati Wall Street Journali pimetestis number üheks.

Kus teie ülikonnad disainitakse ja toodetakse?
Ülikonnad disainitakse meie peakontoris Amsterdamis, aga toodame üle maailma, näiteks Portugalis ja Hiinas. Meil on enda vabrikud ja kõik meie kangad on Itaaliast. Me saadame kangad oma vabrikutesse, kus toimub õmblemine ja lõppviimistlus.

Kui palju aega võtab ühe ülikonna valmistamine?
Seal on palju erinevaid etappe, aga ütleme nii, et ühe ülikonna valmistamine  võtab aega vähemalt 12-14 tundi. See tähendab siis kanga lõikamisest õmblemise ja nööpide lisamiseni välja.

Millisesse hinnaklassi jäävad teie tooted?
Hinnad algavad 279 eurost, kõige kallim toode on 699 eurot. Outfit, mida näiteks mina kannan, maksab kokku 600 eurot. Siin on kõik asjad juba sees, ka kingad.

Me pakume kolme eri liini: sinist, lillat ja punast.

Sinise hinnad on kõige madalamad ja algavad 279 eurost. Kasutatud on lihtsamaid kangaid ja detaile. See liin on mõeldud nooremale mehele, kes sai näiteks enda esimese töö.

Lilla on trendikam. Rohkem erinevaid materjale ja detaile, näiteks kaherealised pintsakud. Hinnad jäävad 299-399 euro vahele.

Punane sari on kõige kallim, jäädes 699 euro kanti. Seal on juba palju rätsepatööd (näiteks õmmeldakse kraed käsitsi), detaile ning väga lukuslikud materjalid nagu sarvest nööbid.

Miks otsustasid õpida just meestemoodi, mitte naistemoodi?
Minu jaoks on meestemood miski, mida ma kannan ise ja mis annab mulle hea tunde. Ma armastan naistemoodi, aga mulle meeldib seda ainult vaadata.

Ülikond 299 € (100% vill vabrikust Vitale Barberis Canonico, Itaalia)
Kolmeosaline ülikond 379 € (100% vill vabrikust Vitale Barberis Canonico, Itaalia)
Rullkaelusega kampsun 99 € (100% kaameli vill)
Mantel 299 € (100% vill)
Vest 129 € (Alpaka puuvilla segu vabrikust Ferla, Itaalia)
Pintsak 399 € (Kaameli vill Piacenza)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.