Uudis

Helsingis avatakse märtsis väga šikk disainhotell, avamishinnad on ahvatlevad!

Foto: St. George

Helsingi südalinnas aadresil Yrjönkatu 13, täpselt pargi vastas asuvas hotellis St. George on neli erinevat toatüüpi – mõned rõdudega, mõned katusealusel korrusel katuseakendega – ning viis sviiti, mis kannavad nimesid St. George, 100 Ans, Poetry, Coupole ja Church Park.

Sviit 100 Ans on pühendatud näiteks Soome iseseisvuse 100. juubelile ning on oma interjöörilt eriti põhjamaiselt väljapeetud ning Soome disaini ülistav. Esimesel korrusel asuv Park Suite on aga eriti privaatne asudes maja pisut eraldatumas nurgas ning kõige kaunimate pargivaadetega.

Hotelli interjööris pööratakse erilist tähelepanu kunstile ning on teada, et sinna tuleb üks suur teos Hiina tunnustatuimalt kunstnikult Ai Wei Weilt.

Hotell võtab esimesed külalised vastu 15. märtsil. Tubade hinnad hotellis algavad märtsis 184 eurost, suvel küündivad need aga vähemalt 250 euroni.

Kõigile hakkavad olema aga avatud hotelli talveaias asuv baar, kohvik-pagariäri ning restoran Andrea, millest loodetakse saavat kõige populaarsemat restorani ka hotelli naabruses elavate inimeste seas. Peakokkadena asuvad seal tööle Mehmet Gürs, kes on pooleldi soomlane, pooleldi türklane; ning kohalik toiduvisionäär Antto Melasniemi. Lisaks on hotellil oma saunad ja bassein.

Hotell kuulub gruppi Kämp Collection Hotels, millel on Helsingis juba varem kuus disainhotelli.

Hotelli talveaed, kus hakkab asuma baar.

 

Hotelli kunstikogu on pidevalt täiendamisel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.