Siin on sulle spikker, millises järjekorras kanda peale jumestustooteid

Foto: Unsplash

Kui tavalise viie minuti asemel on natukene rohkem aega jumestamiseks, siis võid proovida teha seda selles järjekorras.

Niisuta ja siis veidi veel

Enne meikima hakkamist kanna esmalt peale niisutav silmakreem ja seejärel kreemita nägu. Niiviisi ei hõõru kogemata käeseljaga silmaalust tupsutades määret põselt maha.

Võid kohe määrida huultele ka palsamit, sest nii jõuab toode suu värvimise ajaks (kui mahti on) sisse imenduda.

Simple vistrikevastane niisutav näokreem (75 ml) 7,90 €, Kaubamaja.

Meigialuskreem … kui soovi on

Kui soovid kasutada meigialuskreemi, siis tee seda pärast näonaha kreemitamist. Selles tootegrupis on erinevaid valikuid vastavalt näonahatüübile: matistavaid, sära andvaid või veel omakorda niisutavaid.

Esmalt silmad pähe

Tõenäoliselt on see täiesti vastupidine tavapärasele, kuid soovitatav on värvida esmalt ära silmad. Seda eriti, kui plaanis on kasutada mõnd tumedat või pudisevat lauvärvi, mida on puhtalt nahalt lihtsam likvideerida kui juba jumestatud palgelt.

Lily Lolo 100% looduslik lauvärvipalett 31,90 €, Tradehouse.

Ja seejärel jumestuskreem

Vajadusel saad eemaldada vatitikuga põsele pudenenud lauvärvi tükid ning kanda peale jumestuskreem. Siiski jäta silmaalused veel puutumata, sest selle jaoks on peitepulk.

Silmaalused jäägu peitepulgale

Peites tumedaid silmaaluseid saab kõige püsivama tulemuse kasutades üksnes peitepulka. Jumestuskreemi peale uhamine võib tunduda esmalt tulemuslik, aga mõne aja pärast hakkavad kihid murenema ja toob kortsud välja. Tõsijutt.

Dr. Hauschka hooldav peitepulk 15,20 €, loverte.com.

Lase põsepuna käiku

Nüüd on see hetk, mil saad tuua välja sarnad ja käia põsepuna või päikesepuudriga üle otsmiku ja lõua, andes jumestusele peaaegu viimase lihvi. Soovi korral lisa näiteks lõuale, kulmuluule ja ninale kergelt särapuudrit, et muuta nahk kumavamaks.

Mõned kohad vajavad puuderdamist

Selleks et otsaesine, nina ja põsed läikima ei hakkaks, tupsuta vajalikud kohad üle puudriga, mis matistab, aga samas ei näeks liiga kunstlik välja.

Missha Sebum-Cut matistav puuder 13,90 €, Tradehouse.

Kui jaksu on, siis värvi ka huuled

Selle peale ei tule vast keegi, et alustada jumestamist musisuu värvimisega, kuid sel on ka põhjus. Muidu võib hõõruda käega ülejäänud nägu meikides jumestuse laiali. Kõige viimaseks ei tasu seda ikkagi jätta, sest meigikinnitusprei kannab hoolt, et värv oleks kauapüsiv.

Ja kinnita!

Kõige lõpuks saad end premeerida mõnusalt värskendava meigikinnitusspreiga, mis kannab hoolt, et jumestus enne kukke ja koitu kuhugi ei kaoks.

All Nighter kauapüsiv meigikinnitussprei (120 ml) 20,99 €, Kaubamaja,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.