Uudis

Septembris tuleb müügile seni suurim kogus Yeezy’sid

Adidas on andnud teada, et septembris tuleb müügile seni suurim kogus koostöös räppar Kanye Westiga valminud Yeezy Boost jalatseid.

Lumivalged tossud saabuvad müüki täpsemalt 21. septembril ja neid saab osta vaid Adidase ja Yeezy Supply lehekülgedelt. Paar maksab 220 eurot.

Seni on olnud kõik Yeezy mudelid (kokku on ilmunud neid seitse, igaüht 40 000 paari) väga populaarsed. 2016. aasta suvel väitis Kanye West, et iga väljalase müüakse läbi esimese kahe minuti jooksul. Kuigi Adidase sõnul tuleb müügile siiamaani suurim kogus, peab end registreerima brändi ametlikult leheküljel, et saaksid esiotsa võimaluse endale tossud soetada.

Muusikaprodutsent ja räppar Kanye West disainis Adidasele esimese botasemudeli juba 2006. aastal, aga tollal ei võetud seda tootmisesse. Seejärel pöördus Kanye teise tossuhiiu poole ja nende koostöös tuli välja lausa kaks tossupaari: Nike Air Yeezy ja Nike Air Yeezy 2. Pärast aastaid kestnud koostööd lõi Kanye käed taas Adidasega ja 2015. aasta veebruaris tulid müügile helepruunid Adidas Yeezy’d.

Netis võib leida varasemalt ilmunud Yeezy’sid müügis olenevalt mudelist 180 kuni 2000 euro eest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.