Uudis

Räppar Tommy Cashi esimese riidekollektsiooni kõige kallim toode on juba välja müüdud

Sellel nädalal tuli Eesti räppar Tommy Cash välja isikliku riidekollektsiooniga. Selles on hetkel seitse toodet, milleks on unisex-pusad, T-särgid, sall, sokid ja rula. Kõige kallim toode – 110 eurot maksev rula – on paraku juba välja müüdud. Kuidas jõudis aga räppar kollektsioonini?

Miks ja kust selline mõte?
Olen seda juba pikemat aega planeerinud, kuna meile on hästi palju fänne kirjutanud ja palunud, et Tommy looks ka oma kollektsiooni. Saime lõpuks välja tuldud!

Mis plaanid tuleviku osas on, kas edaspidi võib sind ka moekunstnikuks kutsuda?
Tulevik toob uusi kollektsioone ja asju, mida pole keegi arvanud, et võiks disainida ja turule tuua. Ma olen inspireeritud moedisainer Demna Gvasalia ja disainer Virgil Abloh’st.

Ja mind ei või moekunstnikuks veel nimetada, kuna arvan et see on disrespekt tegijatele, kes on seda pikemalt aega teinud. Ma pean tiitli aja jooksul välja teenima.

Kes sokke toodab? Kas Suva?
Sokke toodame koostöös ühe Peterburi sokibrändiga. Suvale kirjutasime esimesena, aga neil polnud aega. Äkki nüüd järgmine kord. Muidu ma tahaks hästi paljude Eesti brändidega koostööd teha küll.

Kas põhiklient on eestlane või välismaalne?
Pakid lähevad igale poole.

Kuhu siiani kõige rohkem tellitud on või mis on kõige kauem sihtpunkt olnud?
Euroopa on kõige kuumem – tellimusi on Austriast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Inglismaalt, Taanist ja Hispaaniast jne. Kõige kaugem on olnud kuskil Ameerikast, Texasest.

 

Pusa 90 €
Pusa 65 €
T-särk 60 €
Sokid 15 €

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.