Uudis

Eesti laulul osalev räppar Tiiu pakatab enesekindlusest: “Naljakas on see, et mida vanemaks saan, seda rohkem meeldib mulle näidata paljast ihu”

Räppar Tiiu. Foto: erakogu

Tiiu mitte ainult ei räpi, vaid kirjutab ka sõnu ja loob meloodiat, olles selle kõigega tegelenud juba viimased kuus aastat. Selle aja jooksul on ta jõudnud esineda suurematel üritustel, nagu Tallinn Music Week, Eesti Hip Hop festivali ja Positivus. Kusjuures viimasel käis ta kipsiga ringi ja nägi sellest hoolimata stiilne välja, sest see oli iseenesest mõistetavalt roosat värvi.

Ja muidugi osaleb ta koos Okymi ja Semyga tänavusel Eesti laulul looga “Näita oma energiat”. Võib aimata, et sellest tuleks üks korralik vitamiinilaks.

Välimusega soovib Tiiu teistest kindlasti eristuda. “Olen juba aastaid roosade juustega ja sellest on saanud minu firmamärk. Tiiu kui lavakarakter armastab kindlasti pigem silmatorkavaid, paljastavaid, julgeid, ekstsentrilisi ja šokeerivaid kostüüme. Naljakas on see, et mida vanemaks saan, seda rohkem meeldib mulle näidata paljast ihu.”

Küllap tuleb see ka sellest, et ta tunneb ennast järjest enesekindlama. Tiiu tahab ka teisi julgustada ennast rohkem paljastama, kandma värve ja tulema mugavustoonist välja. Tavaelus hoiab ta siiski lihtsamat nooti: “Päris Tiiu on üsna tagasihoidlik ja pigem endasse tõmbunud. Tänaval ja toidupoes tuian ringi dressides, kampsunis ja lohvaks bomber’is.”

Jumestuses on Tiiul välja kujunenud oma kindlad lemmikud, millele võib alati kindel olla. Teadupärast on laval olemine sama väsitav ja higistama panev kui spordipäeval pikamaajooks.

Thank you #URBANDECAYCOSMETICS?????? #udestonia #udcosmetics #urbandecay #udbaltics

A post shared by Tiiu Kaarlõp (@roosagangster) on

Tema lemmikbrändiks on Urban Decay , mille All Nighter jumestuskreem on talle asendamatuks. “Seda kulub vähe, katab kõik vinnid ja muu jama ning ta ei kulu kontserti ajal hüpeldes ja prožektorite all higistades maha.” Kindluse mõttes kinnitab ta meigi veel Urban Decay All Nighter Setting spreiga.

Huulepulkadest haarab ta kohe NYX-i omade järele, sest need aitavad alati hädast välja. Ripsmetušš on Tiiul aastaid olnud juba Max Factor 2000 Calorie, mida ta ei ole nõus iialgi välja vahetama. “Ükski teine ei tee mu ripsmeid nii tihedaks ja ilusaks.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.