Uudis

Pruunid silmad särama!

Emma Watson

1.Vali metalliktooni lauvärvid

Igasuguses toonaalsuses pruunid silmad on kaunid, miks mitte rõhutada seda ilu veelgi, valides meikimiseks kuldsed, pronksjad või hõbedakarva lauvärvid? Eriti mõjus on sära silmadel õhtuses meigis.

NYX Professional Makeup Prismatic monolauvärv

Hind: 6,70 € tk

2.Meresinine päevameigiks

Tavaliselt soovitatakse pruunidele silmadele koobaltsinist lauvärvi või lainerit, mis tõepoolest neile hoobilt tähelepanu tõmbab. Samas on tegemist nii jõuliselt kontrastne tooniga, et päevase meigi tarbeks laugudele värve valides on eelises pigem mahedam meretoon.

H&M lauvärv, toon Water Sprite

Hind: 5,99 €

3.Luksuslik šampanja

Šampajakarva lauvärv, aga eriti just lainer on see, mis pruunide silamade küütlevaid helke lisab. Loomulikult sobib selleks ka valge, kuid šampanja mõjub pehmemalt ja naiselikumalt. Sobita silmad tumeda huulega ning tabad hoobilt glamuuri südamesse.

Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Solo lauvärv, toon 10

Hind: 34,99 €

Artdeco silmapliiats mineraalidega, toon 62

Hind: 7,20 €

4.Tume ploomikarva lainer

Lilla on tõepoolest suureks komplimendiks pruunidele silmadele. Päris ausalt- must ja pruun silmalainer on klassika, kuid korra lillat katsetades näed võrratut erinevust, sest silmad tunduvad kõnekamad. Pealegi on see üsna vana trikk, mida kiputakse lihtsalt unustama.

Holika Holika Jewel-Light Waterproof silmalainer, toon 02 Black Cristal

Hind: 6,90 €

5.Roosa erinevad toonid 

Kas roosa sobib või mitte, oleneb veidi oma loomulikust silmatoonist ehk on see hele- või tumepruun, pähklikarva või hoopis muu. Katsetada tasub aga kindlasti, sest roosades on palju värskust ning õrnust. Et mitte niisama roosasid lauvärve kokku kuhjata, võiks investeerida pigem paletti, kus värvivalikut miksimiseks rohkem.

Max Factor Masterpiece Nude Palettes lauvärvipalett, toon 03 Rose Nudes

Hind: 20,99 €

6.Mida vältida

Kuigi öeldakse, et pruunid silmad võivad lubada kõiki värve, siis punane, roheline ja pruun ise ei tee nende kaunitaride rõhutamiseks mitte midagi erilist. Kaks esimest pigem varjutavad silma oma tooni ja pruun…noh see võib mõjuda lihtsalt igavalt, andes üldmuljes veidikene vanustki juurde.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.