Uudis

Peaaegu 200 000 Instagrami selfiet on tehtud just selles kohas

Foto: Unsplash

Kuid õnneks mitte kõigil, sest kuidas muidu oleks muutunud lift ääretult populaarseks selfiede tegemise kohaks? Seejuures ei imesta enam keegi, kui näeb Instagramis liikuvas karbikeses tehtud pilti.

Mis teha, lift tundub olevat nii ääretult kutsuv … Selle ukse lähevad kinni ja ühtäkki oledki täiesti üksi. Silmad ennast peeglist ja hämar valgus muudab ka kõige halvema jumestuse veetlevaks. No ilmselgelt tuleb teha selfie!

Selleks et oletustele oleks ka tõepõhi all, on leitud rida põhjuseid, miks on just lifti-selfied õige paremad ja ilusamad. 

Esiteks tuleb kindlasti välja tuua kõige olulisem: liftis on täispikkuses peegel (ideaalis lausa mitu). Kui kodus ei juhtu sellist olema, siis kus mujal saaks teha enda ägedast riietusest täispikkuses pildi? Ja seda üleliigsete silmapaarideta, mis viib teise olulise punktini …

#elevatorselfie #andthatsallfolks ??????

A post shared by Mariusz Bartosiewicz (@niuszka_men) on

Sa oled seal parimal juhul täiesti üksi. Teinekord on see ainuke hetk päevas, kui saad nautida uhket üksindust. Sul on võimalus teha kõige veidramaid nägusid või võtta kõige uhkemaid tibipoose – kedagi ei ole hukka mõistmas.

Veel peetakse oluliseks põhjuseks sisedisaini, mis on helkivalt metalne ja minimalistilk ehk see võimaldub tuua esile riietust. Õigemini, sul õnnestub teha endast lausa kõrgmoe-pilte.

Sellest on saanud kuulsad disainerid inspiratsiooni ja on ideaalne lokatsioon fotoseeriate pildistamiseks. Balenciaga esindusbutiik imiteeris lifti, sest see on modernne ja äge. Ajakiri i-D pühendas juba 1999. aastal terve numbri sellele ulmelisele karbikesele. 

Ahjaa, kui sisestad Instagrami #elevatorselfie, tuleb 199 620 vastet.

? #elevatorselfie ? @sandra_ramalho14 este elevador ??

A post shared by Rita Ramos (@ana.rita.ramos) on

Ja mis seal salata, liftis olles viib pildistamine mõtted eemale faktist, et sa ripud kuskil maa ja taeva vahel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.